Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó a liberalizmus?

Miért jó a liberalizmus?

Figyelt kérdés
Miért védik meg ezek a zsidók a cigányokat? Mi hasznuk származik nekik ezekből?
2012. ápr. 12. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Mire jó a szocializmus, mire jó a konzervativizmus, mire jó a nacionalizmus? Ember, fogadd el, hogy mások máshogy gondolkodnak, mint te. Ettől szép a világ.
2012. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Minek írnám le? Úgysem értenéd meg mert korlátolt a felfogóképességed. Te amúgy miért véded a magyarokat?
2012. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont ettől nem szép. :(
2012. ápr. 12. 18:11
 4/26 A kérdező kommentje:

"Te amúgy miért véded a magyarokat?"


Kiugrott majdnem a szemem a helyéről!

Ember,talán,mert magyarnak születtem és ez az én Hazám?

2012. ápr. 12. 18:12
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Hát akkor ez van, az élet akkor is ilyen, ha tetszik ha nem.
2012. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy lehetne szebb is ha ezek a pajtásaid délebben lennének,úgy Izraelben.
2012. ápr. 12. 18:16
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy amit te liberalizmusnak hiszel, az nem az. Az szdsz hirdette magát egykor annak, de valójában nem sok köze volt hozzá.


A liberálisok hisznek az egyéni szabadságban ÉS az egyéni FELELŐSSÉGBEN (<-> szegín romák a kirekesztő többség miatt ilyenek)

A magántulajdon szentségében (<-> megélhetési bűnözés, eszement arányossági törvények a betörő lepuffantásának engedélyezése helyett)

A szólásszabadságban (<-> Holocaust tagadás tiltása. -amivel én nem tudok azonosulni, de mindenki hadd mondjon amit akar, amíg nem hív fel erőszakra, és ez nem az)


És még lehetne hosszan sorolni. Amit te liberalizmusnak gondolsz, az nem az...

2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Dehogy az SZDSZ-re gondolok, inkább ilyen-re mint pl. TASZ,de lehetne még sorolni.
2012. ápr. 12. 18:26
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

"...mint pl. TASZ,de lehetne még sorolni."

Nem követtem figyelemmel a szervezet pályafutását, de elolvastam az oldalukon, hogy kik és mik ők. Védik a szabadságjogokat. Szerintem ez nem hangzik rosszul. Szeretném megkérdezni tőled: szerinted annak a cigánynak is szenvednie kell, aki nem követett el semmit (van ilyen)? Vagy, hogy gondolod, kompletten ki kellene irtani a cigányokat? A zsidók meg már megint mit követtek el?

2012. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%
Én a tasz-t sem nevezném annak. Az egy parazita szervezet, amelyet senkiházi jogászok üzemeltetnek, mert qrva jól megélnek abból, hogy mondvacsinált indokokkal hisztiznek, meg perelnek.. míg hagyjuk..
2012. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!