Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mit akar ezzel a "Gyerme...

Orbán mit akar ezzel a "Gyermelyi tésztával"illetve gyárral? Lent

Figyelt kérdés
Aki gyakorlott bevásárló,az tudja,hogy a Gyermelyi tészta jó,jó,de állatira drága.Majdnem 400 Ft egy csomag.Gondolja,hogy akkora kereslete lesz ennek a márkának ilyen ár mellett??Számtalan más tészta termék jóval olcsóbb,így nyílván való,hogy a vásárlók akiknek számít 100-150 Ft, nem a Gyermelyit fogják a kosárba tenni.Ennyi esze lehetne már.
2012. ápr. 13. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Én a Gergely tésztát jobban csipázom.
2012. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Számtalan saját márkás pl. cba tésztát a gyermelyi gyárt ami jóval olcsóbb. Most mi ezzel a baj?
2012. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

Pontosan miről van szó?


Olyan tésztát veszek, ami nekem tetszik. Azért még nem lesz kötelező?

2012. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
A Gyermelyinek semmi köze Orbánhoz azon kívül, hogy ott volt az alapkőletételnél. A cég működik nélküle is sikeresen.
2012. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Annyira vicces (és egyben szánalmas is), mikor vki ilyen erőltetten akar politizálni, miközbe fingja sincs az egészhez, csak azt látja, h mindeki szid mindenkit, erre ő is beáll a sorba... Az ilyen emberek keserítik meg az országot (és most le lehet szavazni, az csak még jobban bizonyítja, h igazam van és tele van az oldal iylen gyökerekkel).
2012. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
soha életemben nem szimpatizáltam a fidesszel, de bammeg, eddig az volt a baj hogy nincs munkahely, most meg épül valami, erre azzal van a gond hogy miért pont AZ a gyár?
2012. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen mi is az értelme ennek a kérdésnek? Ha nem érné meg a Gyermelyinek gyárat nyitni, akkor nem tennék. Ezek szerint csak veszi valaki a termékeiket.
2012. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, piacgazdaság van. A Gyermelyi sikeres (én speciel másik márkát veszek), tehát sokaknak bejön és a gyár munkahelyet teremt. Most ez miért baj?

Ha neked drága, vegyél olcsóbbat. Nem kötelező ezt enni.

2012. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem veszek sem Mercedest, sem Audit, mert nincs rá pénzem. És valszeg nem én vagyok az egyetlen. Húzzanak el ők is Magyarországról?
2012. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

5-ös

Elsősorban anyukád a gyökér,és ebből adódóan te is.


Másodsorban a gyengébbek kedviért:

Kinek fogja a gyár tonna számra ontani a drága tésztát,amikor kb.nyolc féle van a Gyermelyitől jóval alacsonyabb áron a piacon,ami vetekszik minőségben a hazaival.Hogy a fogyasztói árát lejjebb vinnének ezt kétlem,de ha elkezdik nagyüzemben gyártani közel 400 Ft-os áron a kutyának sem fog kelleni.

2012. ápr. 13. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!