Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áder János vajon meddig lesz...

Áder János vajon meddig lesz majd hivatalban?

Figyelt kérdés

Nem jó ómen a Pártban vezető tisztséget betöltő EP képviselőt hazahívni erre a posztra. Egy ilyen (K)ÁDER már belebukott.


János nem egy Orbán, Schmitt, Kövér, Deutsch, Szájer vagy Szíjjártó, mégsem egy államfői alkat.

Egy elnöknek elvben ritkán kell megszólalnia, beszédet mondania, de Ő nem a retorika mestere, igaz nem is anyázik a Parlamentben, a hivatalát jelképező helyről.


2012. ápr. 14. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de már egy másik kérdéshez is írtam, hogy kizártnak tartom, hogy kitöltse az 5 évet. Ő ugyanolyan gyenge ember köztársasági elnöknek, mint Schmitt volt, az ellenzéki médiának szerintem nem lesz nehéz dolga róla is előásni valamit. Úgy tűnik a Fidesz nem tanul a hibáiból, szerintem ez lesz a vesztük.
2012. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Amíg ki nem derül, hogy hamis az angol nyelvvizsgája.
2012. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Áder engem egy református tiszteletesre emlékeztet,olyan aszkéta formája van.A bajsza alatt mormog mindíg,elég halvérű államfő lesz szerintem,dehát úgyis főleg protokolláris a szerepe.Szerintem kihúzza a ciklus végéig.
2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem Áder külföldön fog beégni és nem itt(először).


Hogy miért?


Egy másik államfővel sem tudja megértetni magát tolmács nélkül, mivel a magyaron kívül nem beszél (elfogadhatóan) egy nyelvet sem.

Az angolját már tapasztalhattuk , németül meg még senki nem hallotta beszélni (szerintem jó ha, a derdidasról tudja hogy eszik vagy isszák).


Civil életben elért sikerrel sem rendelkezik,pedig minden köztársasági elnökünk még a Snitt is bizonyított civilben valamint.


Szerintem Áder már EP képviselői rang is sok volt nem hogy ez.

Ez ékes bizonyítéka annak hogy valaki bármeddig eljuthat ha elég selymes és puha a nyelve ,és semmilyen más előnyös tulajdonsággal nem rendelkezik .


(Amúgy csak nekem van olyan érzésem hogy 2014 januárjában váratlanul le fog mondani,ha meg is válasszák?)

2012. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Most így belegondolva tényleg lehet benne valami, hogy 2014 elején lemond, hogy Orbán beüljön a helyére. Szerintem ez majd azon fog múlni, hogy mennyire lesz biztos vagy nem biztos a Fidesz győzelem.
2012. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Jó kérdés. Nyilvánvaló, hogy a kormánypárt támogatónak egy részét leszámítva senkinek sem elfogadható elnök.
2012. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég gyenge próbálkozás lenne Áder. Ennél még a Fidesztől is többet várnék.
2012. ápr. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022
2012. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!