Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kivancsiak lennetek-e...

Ti kivancsiak lennetek-e Orban Viktor gyerekeinek eletere?

Figyelt kérdés
Hova jarnak iskolaba? milyen egy napjuk? kellemetlen-e nekik hallani az apjukkkal kapcsolatos kritikakat?

2012. ápr. 16. 07:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"kellemetlen-e nekik hallani az apjukkkal kapcsolatos kritikakat?"


Ne légy már naiv. OV gyerekei a jobbikosokhoz hasonlítanak: bármit mond a vezér az úgy van jól, a rossz az szükséges és amúgy is az MSZP tehet róla, a mutyik mind alaptalan koholmányok, amivel apát akarják lejáratni, és a nyakamat teszem rá, hogy nem csak a gyerekei hanem a gyerekei és ismerősei holdudvarának holdudvara is ezen az állásponton van. Nem is hinném, hogy a gyerekei találkoznak kritikákkal.

2012. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, de mégis hallok róluk. Egyrészről megértem őket, ennyi idősen nekem is szentírás volt, amit apám mondott. Másrészről viszont azért apám nem beszélt ennyi sületlenséget...
2012. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Túlzottan kiváncsi nem vagyok,mert sejtem.Luxus felsőfokon,jólét,nélkülözés az ismeretlen fogalom,álom nyaralások,méregdrága edzés,nyelvórák és a többi.Ami a mi gyerekeinknek soha nem lesz.
2012. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, Orbán se kiváncsi sok családra, ahol az emberek lemondanak mindenről, hogy a gyereknek legyen ruhája és étele. Még alájuk is tett, most még az Erzsébet utalvány is. Pedig Orbánnak dolga lenne, figyelni rájuk.
2012. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán, megvan a magam baja.
2012. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehetünk kiváncsiak , DE NEKIK IS MEGVAN A JOGUK A MAGÁNÉLETHEZ ! Orbán fiának és Gyurcsányénak is még akkor is ha ő próbálkozik a politikával:

[link]

2012. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mások élete.
2015. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!