Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon milyen reakciók...

Magyarországon milyen reakciókat váltana ez ki?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2O7IW1CP0jA

Ezt az USA egyik legtrébb államában, Alabamában csinálták, tehát mit szólnának egy ilyenhez mondjuk Nógrád vagy Borsod megyében?



2012. ápr. 22. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Az USA az egy külön világ....Soha nem lesz semmi olyan mint ott és nem fog úgy működni máshol sem , akár pozitív akár negatív dologról van szó.
2012. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Hát én nem hívnám a zsarukat e miatt, de azért elszörnyednék. Búzák ne homokozzanak nyílt téren, gusztustalan. Megjegyzem normális párokat se bírom nézni, mikor ilyen hatalmas nyelvcsapásokkal múlatják az időt.


Én továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy jobb, ha a fiatalok nem látják az ilyet, mert még a végén valami elcseszett trend lesz a melegségből. Nagyon sok olyan ember van, aki a fenébe sehogy se talál magának párt, tök bizalomhiányos. Na már most, ha ezek gyerekkoruktól fogva látják, hogy melegnek lenni normális, lehet maguk is elgondolkoznak azon, hogy azok legyenek.


Maradjon a ferdülés a hálószobában.

2012. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Inkább legyen meleg, mint ilyen elbaxott, bigott homofób, mint az idejárók többsége is.
2012. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Pfúúújjjjj! Undorító. Le kellene őket tartóztatni!
2012. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Inkább 300 meleg mint 50 cigány.Legalább a homoszexuálisok adófizető állampolgárok és dolgoznak is , egyedül a látványuk nem szép és nem bántanak senkit , nem rabolnak ki.
2012. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván durvábbat, de nem azért, mert a magyarok "homofóbabbak". A legtöbb heteroszexuálist taszítja a homoszexualitás látványa/tudata/gondolata. Nem 'politikai' alapon, ösztönösen. Engem is undorít, mégsem megyek kővel dobálni őket, hanem egyszerűen másfelé fordítom a fejem. Ezért is az a leggyakoribb reakció, hogy "csinálják otthon, a négy fal között, de ne előttem".


Magyarországon is csak azért váltana ki durvább reakciókat, mert általában durvábban reagálunk arra, ami nem tetszik.

2012. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Valaki0702 ***** válasza:
Az 5.-ös jól mondta inkább legyen több száz meleg mint 1 cigány is amúgy meg az USA messze van innen ott az dolgozik aki akar itt meg az akinek van még hely.
2012. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]


(A linkben a leb/ziznak szó u betűjét át kellett helyeznem egy /-jellel mert nem engedte a csúnya szó miatt elküldeni...)

2012. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy jobb, ha a fiatalok nem látják az ilyet, mert még a végén valami elcseszett trend lesz a melegségből. Nagyon sok olyan ember van, aki a fenébe sehogy se talál magának párt, tök bizalomhiányos. Na már most, ha ezek gyerekkoruktól fogva látják, hogy melegnek lenni normális, lehet maguk is elgondolkoznak azon, hogy azok legyenek."


akkor megint csak: az, hogy valaki homoszexuális-e vagy sem, nem választható, vele született dolog. mint már sokszor megemlítettem, ilyen alapon elítélhetnénk az 1-es típusú cukorbetegeket is, mert az is veleszületett dolog; nem tud rajta változtatni. bár tény, hogy összehasonlítani egy szerv-rendellenességet a homoszexualitással nem lehetséges, de mindkettő alapja genetikai.

az, hogy valaki lát-e egy meleg párt vagy sem, nem lesz döntő érv amellett, hogy ő maga homoszexuális lesz-e vagy sem; maximum tudatosodik benne a dolog, de ennek elég hosszú előmenetele van (pl nem érdeklődik a másik nem iránt, blablalba), tehát ez nem csak hipp-hopp jön elő.

a bizalomhiányos emberek és a homoszexualitás között semmilyen tudományos tény nem áll, ha tudsz valami ilyenről, kérlek linkeld be. mellékeld hozzá kérlek azt a tanulmányt is, ami bizonyítja, hogy ha homoszexuális embereknek vagy "kitéve", akkor te is homoszexuálissá válsz. addig meg ne oszt az észt, amiben te bár lehet, hogy hiszel, de attól még nem lesz igaz.


"Pfúúújjjjj! Undorító. Le kellene őket tartóztatni!"

téged is, a homofób megnyilvánulásod miatt.


"Nyilván durvábbat, de nem azért, mert a magyarok "homofóbabbak"."

de, igen, pontosan ezért. Londonban a buszokon a következő felirat látható: "some people are gay. get over it!". szerinted ilyet otthon engednének? nem, azért mert maga a kormány, maga a társadalom sokkal konzervatívabb, sokkal röghözkötött, mások véleményét még ha tudományosan igazolható is, meg nem hallgatná. idekint simán mászkál kézenfogva egy homoszexuális pár és nekem az egyetemen is vannak homoszexuális barátaim. naés, nem ez alapján ítéljük meg az embereket. a nagyobb proléma otthon, hogy nem csak az idősek, hanem a fiatalok is homofóbok. na ezért nem lesz változás otthon ilyen téren a következő 20-50-100 évben.


"A legtöbb heteroszexuálist taszítja a homoszexualitás látványa/tudata/gondolata."

én heteroszexuális vagyok, mégsem taszít. tudom, hogy vannak melegek, ha egy-egy szórakozóhelyen látunk 2 srácot csókolózni, akkor mindenki awwwwwwwwwww thats so cute és ennyivel el van intézve a dolog.


"Nem 'politikai' alapon, ösztönösen."

ilyen "ösztön" nem létezik. igen, lehet, hogy valami feszültséget kelt benned, de ennek a tudatlanság, az adott témában a tájékozatlanság a feszültség központja. persze, amit nem ismerünk, attól félünk, viszolygunk, esetleg utáljuk; ítélkezünk róla, ahelyett, hogy utánaolvasnánk és kialakítanánk tudományos alapokra építve a saját gondolatainkat.


"Magyarországon is csak azért váltana ki durvább reakciókat, mert általában durvábban reagálunk arra, ami nem tetszik."

nekem sem tetszik, hogy átalakították a felsőoktatási törvényt, a diákok szerintem 99%-nak nem tetszett, még sem történt semmi. az adókról, akármiről már nem is beszélek. ez alapján nem azt veszem, vettem észre, hogy a magyarok durvábban reagálnának arra, ami nem tetszik; a magyarok olyanok, mint a birkák, követik a vezírt oszt kész, mindenki a saját kisember életével van elfoglalva. én inkább úgy mondanám, hogy a magyarok arra reagálnak durvábban, azt a csoportot szemelik ki "bűnbaknak" vagy akárminek, aki/amelyik a gyengébb, védetlenebb. és ez szerintem nem szép dolog.

2012. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!