Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nekem van egy kertes...

Selim a trolloló kérdése:

Ha nekem van egy kertes házam, és szeretnék szuverén lenni, akkor a területemet kijelölhetem egy külön országnak? Lent a többi

Figyelt kérdés
Értem én hogy enyém a föld, de mégis pl: a Magyar Köztársaság (új nevén Magyarországhoz) tartozik, de ha ha én gondolok egyet és a saját területemet kinevezem, akkor ugye nem fognak jönni a katonák visszafoglalni azt? Vagy hogy van ez?

2012. ápr. 23. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ország akkor válik országgá, ha más országok is elismerik (nem feltétlenül mindegyik). Téged melyik ország fog elismerni? És mi van ha komolyan vesz téged az országunk, mi van ha nem léphetsz be hozzánk? Éhen fogsz halni vagy mi? :)
2012. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
De, jönni fog a magyar honvédség területét megvédeni.
2012. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem fognak jönni a katonák, a kutya nem fog foglalkozni vele, hogy te minek nevezted el a területedet. Egy terület nem attól lesz szuverén, hogy valaki kijelenti róla, hogy az az övé, hanem hogy nem adóznak az anyaországnak, és nem is kérnek onnan semmit, hanem önfenntartóak lesznek. Ennek egyetlen ember esetében se füle, se farka.
2012. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Family Guy ezzel foglalkozó részét :)
2012. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmész vásárolni aztán hazafelé meg fizetheted ám a vámot.
2012. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Hadat üzensz Amerikának, akkor tuti az arab országok 90%-a elismer... ;D
2012. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Valaki0702 ***** válasza:
96%
Ha ez ilyen könnyű lenne már rég lógna a "Pityukál" zászló az erkélyen csak az lenne a baj, hogy nem tudnék bányát nyitni mert össze omlana a tíz emeletes.
2012. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

A török haramiák elfoglalták Észak-Ciprust, kiírtva sok 10 ezer ott lakót.

Észak Ciprust senki se ismeri el a törökökön kívül. Ha egy Déli Északra akar levelet küldeni, az sokba kerül, mivel az először elmegy törökországba, és onnan Északra.

2012. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

"És mi van ha komolyan vesz téged az országunk, mi van ha nem léphetsz be hozzánk? Éhen fogsz halni vagy mi?"


Csináltat egy selimköztársasági útlevelet és kér Magyarországi vízumot.

2012. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

"Ha ez ilyen könnyű lenne már rég lógna a "Pityukál" zászló az erkélyen csak az lenne a baj, hogy nem tudnék bányát nyitni mert össze omlana a tíz emeletes."


Ezért van az a nemzetközi jogban, hogy független köztársaságot csak kertes házban lehet kikiáltani.

2012. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!