Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz róla? Szerinted...

Mit gondolsz róla? Szerinted lesz népszavazás?

Figyelt kérdés

Támogatod? Szerinted ha összejön a 200.000 "tetszik", lesz népszavazás?

És szerinted ki/k hozták létre ezt az oldalt tegnap?



[link]



2012. ápr. 27. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit ér az a neccesen ha összegyűlő 200 ezer a Fidesz 2 milliós táborához képest?
2012. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már lehet nincs 2 millió.
2012. ápr. 27. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy holnap rakok egy telitalálatos lottószelvényt, de elég valószínűtlen. Főleg, hogy nem is lottózom.
2012. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook nevű oldalra bárki regisztrálhat, mégpedig akárhányszor, így ez nem számít aláírásnak, mert az csak a 18. életévüket betöltött, magyar állampolgárok esetében érvényes. Amellett, hogy ez a kezdeményezés egy jogi nonszensz, szerintem csak egy reklámfogás.
2012. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a fidesz tartja a támogatottságát..
2012. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én erre nem is gondoltam, pedig nekem is van kamum :D
2012. ápr. 27. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy ezresért nyomok egy tetszik-et. Amúgy meg leszarom az egész népszavazást, ha lenne se mennék el rá.
2012. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Szerinted ha összejön a 200.000 "tetszik", lesz népszavazás? "


Bocs, de egyik hatályos törvényben sincs benne az, hogy x db facebook lájk miatt népszavazást kellene kiírni. Népszavazást konkrét kérdésről lehet kiírni, és a népszavazás eredményéről kötelező parlamenti vitát lefolytatni. Például ha kiírsz népszavazást arról, hogy minden ember kapjon egymillió Forintot az államtól, amit a nép biztosan megszavazna, attól még nem kellene másnap már indítani is az utalásokat. Tehát az oldal még félrevezető is.


"És szerinted ki/k hozták létre ezt az oldalt tegnap? "


Bárki, akinek szüksége van jónéhány ezer kormányellenes ember személyes adatára.

2012. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
76%

Sziasztok!


Én indítottam az oldalt és semmi átverés vagy reklám nincs benne.


Egyszerűen nem tudom nézni ami Magyarországon folyik. A kérdésekre válaszolva szeretném elmondani, hogy a TETSZIKet nem valós szavazatnak fogom fel, hanem egy a szavazás kiíratásában való részvételi szándéknak.


Ha elérjük a 200.000 közeli számot, akkor felveszem a kapcsolatot valamelyik civil szervezettel, hogy fogalmazzák meg a legjobb kérdéseket amiről szavazást kellene indítani és ha azok megvannak, akkor a Facebook oldal segítségével mindenkit hívni szeretnék aki like-olt hogy adja valós és írásbeli szándékát is arra, hogy a népszavazás kiírásra kerülhessen.


Nem is olyan régen volt erre egy kísérlet offline, de az valahol 160.000 aláírásnál megállt.


Itt a Facebook, mindenki fent van, miért ne tegyünk valamit az országért akkor ezt felhasználva?


A 200.000 aláírás pedig csak arra kell, hogy a népszavazásk kiírassuk, nem ez a 200.000 ember fog fellépni a Fidesz támogatói ellen, döntsön az ország, hogy mit szeretne!


Én csak azt szeretném, hogy az országnak jobb legyen, semmilyen hátsó szándék nem vezérelt.


Tudom hogy arról nem lehet szavaztatni, hogy a kormányt váltsuk le, viszont nagyon körül járva az ügyet arra lehetőség lenne, hogy megvétózzunk nagyon sok tervezett vagy már bevezetett változtatást.


Én nem támogatok egy pártot sem, külföldön élek csak nem szeretem nézni ami most otthon folyik.


Nekem semmi jó nem származna abból, ha a kormány megbukna, vagy más kerülne a helyére. Egyszerűen csak egy olyan Magyarországot szeretnék, ahova esetleg szívesen mehetnék haza.


Abban nincs semmi ha támogatod a népszavazást, döntsenek az állampolgárok!

2012. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy hatalmas ostobaság, te csináltad kérdező? Lájkokkal nem lehet népszavazást kérni, de még ha lehetne is, akkor sem lehet ilyen témában népszavazást kiírni.
2012. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!