Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok, ha Mo-t Obama...

Mit szólnátok, ha Mo-t Obama és pártja vezetné?

Figyelt kérdés
Természetesen a mi bandánkat meg kiküldenénk garázdálkodni az USA-ba, a politikus-csere program keretében.

2012. ápr. 29. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg elkezdenék barátkozni a disszidálás gondolatával. Volt már zsidó kormányunk, most van cigány, ha még néger is lenne, Árpád apánk örök haragja sújtaná a magyar népet és az ország is megszűnne létezni.
2012. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

" Árpád apánk örök haragja sújtaná a magyar népet és az ország is megszűnne létezni."


Árpád apád életét vesztette igen régen nem hiszem, hogy beleszólása van az aktuálpolitikába. Amennyiben ilyen szellemesdiről beszélsz akkor az ezotéria rovatba kéretik a kommented.

2012. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 hülye tahó
2012. ápr. 29. 08:12
 4/14 A kérdező kommentje:

azt gondoltam, h ritka buta emberek élnek itt, de h azon akadjanak ki, h fekete?!


én a politikai program véleményére lettem volna kíváncsi, de ebben az országban, már elnézést, h felmerek tenni ilyen kérdést...

2012. ápr. 29. 08:36
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Azzal nem értenék egyet, hogy az USA-t büntessük a mi elcseszett politikusainkkal - de amúgy Obama jöhetne, a jelenleginél rosszabbat kómában feküdve sem tudna összehozni.
2012. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Obama demokrata, a helyi MSZP, nekem biztos nem kéne.
2012. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

"azt gondoltam, h ritka buta emberek élnek itt, de h azon akadjanak ki, h fekete?! "


Nem azon, hogy fekete hanem hogy nigger. A korom is fekete mégsem akadok ki rajta.

2012. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

"azt gondoltam, h ritka buta emberek élnek itt, de h azon akadjanak ki, h fekete?!

"


Ez magyarisztán, mit vársz?

2012. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Problem2 ***** válasza:
56%
Valószínűleg felkelést szerveznék ,amivel visszazavarnám USA-ba.Mert eleve fölteszem a kérdést:Mit keres itt?Azt sem tudja mit kell Magyarországon csinálni!Azt sem tudná mi a problémánk!Nem tudná átlátni a helyzetet ,mert amerikai.Nem értené.
2012. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne rossz, érdemes lenne megpróbálni. A demokraták pedig nem az amerikai MSZP, aki ilyet ír, az nem tanulta meg a középiskolai történelem tananyagot.
2012. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!