Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A dohányzási tilalom miatt...

A dohányzási tilalom miatt valóban elszaporodtak az antiszemita támadások?

Figyelt kérdés
A kocsmai dohányzást betiltó fővárosi rendelet egyre nagyobb mértékben vezet a küllemre is láthatóan „zsidós” emberek szekálásához. Amióta a rendelet érvénybe lépett, különösen péntek esténként számos antiszemita „beszólást” kell elviselniük azoknak a zsidóknak, akik a zsinagógától messze laknak, és útjuk szórakozóhely mellett vezet el. A szakállat, kalapot, kaftánt viselőket, vagy akik látható módon viselik a ciceszt, néha le is köpik. Vallásos zsidó a pénteki és a szombati napnyugta között semmilyen közlekedési eszközt nem vehet igénybe akkor sem, ha messze lakik, így számos, jobbára idős és hagyományhű ember van kitéve antiszemita inzultusoknak.

2012. máj. 8. 03:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

"A Dohányzási tilalomnak mi köze van az antiszemitizmushoz?"


Ebben igazad van.


"Arról miért nem beszél senki, hogy naponta kb. 10 olyan eset van hogy a cigány veri/kirabolja/megöli a magyart? Állítom hogy ha a kérdező igazat mondott, akkor jövő héten tele lesz a tévéújságrádió ezzel a dologgal, és jaj szegényeket már a nácik is üldözték, most megint üldözik őket...blablabla...... Hányni tudnék. "


1. Mi az hogy nem beszél senki? Mindenki azt mondja hogy senki sem beszél róla. Tehát bocs de csomóan beszélnek róla.


2. Milyen beszéd már az hogy "a magyart". Bocs de helyesen így szólna: kb. 10 olyan eset van hogy a cigány veri/kirabolja/megöli a magyarokat. És ha már "magyart" akkor hogy tudja 10-szer egymás után megölni?


3. Szóval neked hányingered van attól hogy nem úgy beszélnek a rádióban róluk hogy "végre megint megverték őket JUPÍÍÍ". Sőt mikor hallottál olyat hogy siratják őket? Kérlek linkelj nekem olyat.


"De a zsidóság magának vívta ki ezt a gyűlöletet, úgyhogy viseljék a következményeket."


Erről inkább példát írok: ha jár 10 testvér egy iskolába és téged folyton 5 testvér szekál és egy nagyobb rokonod azt mondja neked hogy ő megveri mind a 10 testvért. Még azokat is akik semmit sem ártottak neked. Aztán meg csodálkozol hogy már nem csak öten hanem már mind a tizen szekálnak.

Szóval azokat miért kéne b@sztatni aki semmit sem ártott neked?

2012. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most visszaolvasva az utolsó mondatot rosszul írtam. (Nem többesszámba).
2012. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A dohányzási tilalomról, pont a zsidók tehetnek? - röhög a vakbelem...

Nem vagyok oda a zsidókért, de emiatt érik őket a támadás?

Mondjuk a kocsmai tiltás is érdekes dolog, mert az odajárók többsége pont rágyújt.

2012. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra akar kilyukadni ez az elég bárgyún megfogalmazott cikkecske, h dohányzási tilalom miatt sokkal több ember téblábol a kocsma előtt, mint korábban, ráadásul eleve krva dühösek, h úgy vannak kezelve, mint a kivert kutyák, mindezt a helyszínre való tekintettel elég illuminált állapotban, így ha pechére épp akkor téved arra egy ortodox bácsika, rajta fogják kitölteni a frusztrációjukat, különösen, ha még idős is, vagyis szinte biztos, h nem fogja tudni magát megvédeni.


Nekem ezzel az egésszel annyi a bajom, h nem tudom miért csak az antiszemitizmusra lett ez most kihegyezve, amikor nyilván nem azon van a hangsúly, hanem úgy "amblokk" a kisebbségek elleni növekedő ellenszenvről. Simán ki lehetne cserélni a cikk alanyát cigányra, melegre, sántára, vagy felőlem szőke nőre. Ez a cikk már megint egy ékes példája a bulvársajtó "intelligenciájára".


Egy Zsidó Ember

2012. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A cikk írója amúgy kb annyit tud a zsidókról, mint tyúk az ábécéről. Ezek szerint vallásos csak ortodox zsidó lehet? Anyukádat kedves cikkíró...
2012. máj. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!