Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán most miért akar ujabb...

Orbán most miért akar ujabb IMF hitelt? 2010-ben azt hazudta végleg leszámol az IMF hitellel. Hitel hitel hátán? Szerintetek az állandó hitelekből van ki út? Szerintem nincs.

Figyelt kérdés
Felvesszük az egyiket, utána a másikat, abból törlesztünk, elfogy harmadik és igytovább, nincs kiut.
2012. máj. 23. 02:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem akar ő IMF hitelt, ki szeretné húzni 2014-ig érdemi kiadáscsökkentés nélkül.


Az IMF hitel lebegtetése csak terelés Orbán-Matolcsy részéről, hogy ne szálljon el nagyon a forint árfolyama, a piacok, befektetők szedálására szolgál. Kérdés, meddig veszik be ezt a színjátékot :)


13:45

"(azaz miért akarja az EU és az IMF ránk erőszakolni)? "


Fenéket akarja, a kutyát nem érdekli, hogy Orbán csődbe viszi-e Magyarországot, vagy sem. A nagyzási hóbortot el kéne már felejteni.

2012. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Légyszi akkor fejtsed ki, szerinted mi az érdeke az EU-nak és az IMF-nek Magyarországgal szembe, szerinted?


Szerintem: Ugyebár az IMF nem szeretet csomagot akar nekünk adni, hanem hitelt azaz kamatot kell utána fizetnünk (nem keveset), tehát ha ebből fizetjük ki a nagytőkés betéteseket és a hitelek. (Adósság rendező hitel) Ebben az a legjobb nekik, hogy ránk tudják erőszakolni a hitelt, és így csinálnak maguknak "ügyfelet"!


Az EU meg büntet minket agyra-főre, mivel nem tudjuk tartani az EU-s normákat. Mivel EU tagállam vagyunk, jogos az elvárás. De akkor kérdezem én, MIÉRT NEM BÜNTET MINKET AZÉRT AZ EU, MERT A BÉREK NEM LETTEK MEGEMELVE EURÓPAI UNIÓS SZINTRE? Halottatok ilyen elvárást, ez miatt büntetési ígéreteket? Én nem!


Ez azért van, mert nem érdeke, mivel a legtöbb (és csak egyre több lesz), a nagy EU tagállamok zászlaja alatt működő multicég van Magyarországon, akiknek az az érdeke, hogy mi éhbérér dolgozzunk, mert ők így többet tudnak profitálni! És igen ebbe az EU keze nagyon is benne van!

Persze ez kapóra jön a Bankoknak is, mert a szegény ember az aki hitelt vesz fel, majd ha szorul a hurok és emelkedik a törlesztő, kamatos kamattal fizet továbbra is mivel nem akar hajléktalan lenni! Ez egy ördögi kör!

2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Légyszi akkor fejtsed ki, szerinted mi az érdeke az EU-nak és az IMF-nek Magyarországgal szembe, szerinted? "


Egyszerű. Ne költs többet, mint amennyid van.

2012. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tehát azt mondod, hogy egy Banknak (Mert az IMF egy Bank)nem érdeke, hogy többet költessél mint amennyid van? Szerintem meg pont ez az érdeke, és ez miatt tudunk belekerülni egy ördögi körbe, egy adósság spirálba!

Lásd: Deviza hitelesek


Az EU meg az IMF pedig édes testvérek!


Ha érdekel nézzed végig és a folytatásokat is: http://www.youtube.com/watch?v=Z3qKkan2BM8


És egy kis külföldi forrás:

http://www.youtube.com/watch?v=JcbMW5Y5HxY

2012. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

06:59

"Szerintem meg pont ez az érdeke, és ez miatt tudunk belekerülni egy ördögi körbe, egy adósság spirálba! "


Szlovákiát pl. miért nem döntik adósságspirálba? :)

2012. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A Szlovák belpolitikába és gazdaságba nem nagyon folytam még bele, de a napokba szánok rá időt. De szerintem ott is megvannak a hasonló problémák.


Köszönöm a beszélgetést!

Minden jót!

2012. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!