Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félni kell a Jobbik kormányra...

Félni kell a Jobbik kormányra kerülésétől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 11:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Amennyiben Magyarország tönkretétele, az itt büszkén, nem leszegett fejjel, jólétben, biztonságban élni kívánó magyar emberek ellehetetlenítése a célod, igen, kezdj el most félni, de nagyon... Ellenkező esetben nem értem a kérdést.
2012. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Nincs kivel koalíciót kötniük. Így kormányba se kerülhetnek. Talán még egyszer bekerülnek a parlamentbe, de arra se vennék mérget. Túl nagy a megosztottságuk, túl éhes a holdudvar.
2012. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%

Rezeg a léc a Fidesz alatt de szerintem szorosan meg fogják nyerni a Jobbikkal szembe a 2014-es választásokat valahogy így lesz szerintem:

Fidesz: 30-33%

Jobbik: 30%

MSZP: 25%

LMP: 5%

Dk: 4%

JESZ: 3%

Egyéb: 2%


Ezt tartom reálisnak, mert én nem a hazug IPSOS-t nézzem közvélemény kutatásnak hanem azt amit láttok.

2012. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem azt mondom hogy ne a Jobbik legyen, felőlem lehet a Jobbik is, de emberelje meg magát az is, mert ha továbbra is ilyen állat módon bánik a sok jobbik párti az embertársaival, abból nem sülhet ki semmi jó. De azért remélem a legjobbakat akármi legyen!
2012. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ehhez hasonló válsághelyzetekben a radikálisok ereje nő meg. Féljen tőlük aki nem magyar... Itt sajnos nem erről van szó, hanem hogy melyik párt milyen háttér támogatottsággal rendelkezik. Látva, és átgondolva napjaink eseményeit, inkább Kelet, mint Nyugat.
2012. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Félni nem kell mert csak jobb lesz az ország,nem is értelek..
2012. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!