Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért háborodnak...

Az emberek miért háborodnak fel azon, amit az aktuális kormány művel?

Figyelt kérdés
Hiszen pontosan tudták hogy jó szar lesz.

2012. máj. 23. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésed hangvételből ítélve te magad is fel vagy háborodva.
2012. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sokan bele se gondoltak, hogy mi lesz, csak legyen a Fidesz a hatalmon, ne a komcsik. Azok, akik gondolkoztak, és reménykedtek, hogy majd esetleg valóban jobboldali gazdaságpolitikát folytató párt jön, azok meg csalódtak.
2012. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Budaörsi vagyok, itt már 2006 óta ez megy. Pont erre számítottam. Esetleg kicsit rosszabbra.
2012. máj. 23. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok felháborodva, mert én tudtam, hogy ez lesz, csak elkeserít, hogy "biankó csekkre" kétharmados felhatalmazást adtak, és annyira fanatikusak a fidesz hívők, hogy hetente változik a kormány álláspontja minden kérdésben, és szolgalelkűen alkalmazkodnak hozzá. Ilyen emberekkel nem lehet polgári társadalmat építeni, ezeknek tényleg Kádár való.
2012. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
"Nem lesznek megszorítások"
2012. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az van felháborodva, aki nem ismeri a Fideszt. Hiába mondtuk itt páran, hogy ez lesz, le voltunk pontozva, mert bizakodtak az emberek. Most meg koppannak. Én meg most tojok a koppanásra, ha a szép szóra nem hallgattak, csak az a baj, hogy nem nagyon van alternatíva.
2012. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok Fidesz rajongó, de tényleg azt mondtam, hogy nincs jobb alternatíva. De azért most már teljesen ki vagyok akadva. A családok életét teljesen ellehetetlenítették. Mondhatnám, hogy nem ezt ígérték, erre megkapnám, hogy miért hittem nekik. Azt nem hittem, hogy segítik a családokat, de azt sem, hogy ennyire megnehezítik a dolgot.
2012. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"az a baj, hogy nem nagyon van alternatíva."


Igen, épp ezen filóztam, hogy vajon miért. Lennének ebben az országban értelmes, józan és hozzáértő (!) emberek, akik értelmes alternatíva lehetnének, csak az a baj, hogy ebben a politikai életnek nevezett bulvárszerű húsdarálóban nem tudnának talpon maradni. Ide sajnos csak a nagyon vastag arcbőrű emberek jutnak fel, mi meg azt hisszük, hogy akkor biztos nagyon tudja, mit miért csinál.


Bocsánat az offért. :)

2012. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen pontosan tudták hogy jó szar lesz."

Nem, sajnos a többség nem tudta. :(

2012. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Mert vannak akiknek semmi se jó, azért. A legtöbb embernek nincs semmi célja az életben (maximum mint egy birkának), így semmi se jó neki, semmiben nem a lehetőséget látja, csak várja sült galambot.


Én sokmindennek örülök, amit végre megcsináltak, de sokmindennek nem. Összességében pozitív a véleményem a Fidesz kormányról, de nem mondom hogy mindent jól csináltak.

2012. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!