Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kap 120 ezret közalkalma...

Miért kap 120 ezret közalkalmazot, mikor 4millió másik létminimum alatt él?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 05:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Bruttó 120 ezret. A másik 4 millió meg nem az államnak dolgozik. Szerinted a másik 4 milliónak mi köze egy állami szerv alkalmazottaihoz? Rúgjuk ki a közalkalmazottakat mert vannak akik keveset keresnek. Dögöljön meg a szomszéd tehene is. A bérüket meg osszuk ki segílynek. Nembaj majd a 4 millió másikat a sámán fogja meggyógyítani és majd kivágják magukat a roncsokból, ha balesetet szenvednek és a gyerekeket is a házi tanító fogja tanítani.
2012. máj. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, mit szívtál-szedtél be kora reggel, hogy ilyen összefüggéstelenül fröcsögsz?!

Mi a franc köze van a közalkalmazottak fizetésnek a nyugdíjkasszához?!

2012. máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Te aludtál az éjjel? Kikről beszélsz? Közalkalmazott az orvos, tanár, mentős, tűzoltó.Zavarjuk el őket, mert neked nem jut elég?
2012. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Ez a világ természetes rendje. Te azért rinyálsz mert vagy nincs meg az iskolai végzetséged vagy a szaktudásod, vagy valami ilyesmi és irigyled a közalkalmazott bruttó 120 ezrét. A közalkalmazottak irígylik a versenyszférában dolgozók bruttó 5-600 ezrét de ők sem mernek tovább lépni sem tanulás sem önmegvalósítás szintjén. És így tovább és így tovább. Én is közalkalmazott vagyok, 3 ember munkáját végzem bruttó 130 ezerért és ha lenne bátorságom és lelkierőm akkor tovább tanulnék, elköltöznék az ország másik részére vagy külföldre és nem itt rinyálnék. De sajnos ezt nem tesszük meg, várjuk a sült galambot és mutogatunk a másikra, hogy az a galád kétszer annyit keres mint mi.
2012. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%

"Tudom, hogy fáj az igazság, de ez van... A magyarok többsége ezt nem tudja, mert nincs rálátása, nem volt benne a pikszisben. Hagy fájjon az igazság, lehet puffogtatni a megátalkodott, hazug közalkalmazott védő baromságokat..."


Kiestél a pikszisből, és most savanyú a szőlő?!

2012. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus savanyú a szőlő effektus! Amíg te is "benne voltál a pikszisben" addig nem volt bajod a rendszerrel, igaz???
2012. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
Akkora hülye vagy! Irigy vagy mert leszázalékoltak, és itt nyavalyogsz mint egy csecsemő! Küzdjél ha nem tetszik valami, nem fröcsögni kell szánalmas módon!
2012. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit megzavarodtam...

Most akkor a közalkalmazottakkal van bajod, vagy a köztisztviselőkkel?

2012. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köztisztviselő voltam, az meg kicsit közelebb áll állam bácsihoz, de ugyanaz, mint a közalkalmazott, állami pénzből működtetett közszféra...
2012. máj. 27. 08:41
 10/37 anonim ***** válasza:
66%

Te jó ég.

Tényleg észrevehető a savanyú a szőlő effektus... Szerintem menj pszichológushoz, kérdező. Azzal, hogy itt próbálod kiheverni a lelki bajaidat, mert leszázalékoltak elég szánalmas. Azthiszed olyan dolgokat mondasz amiről az átlagember nemtud, csak te, aki "ott dolgoztál".

Mit érdekel téged a másik ember? Nekem 3 munkahelyem van, havi fél milliót keresek bruttóban, és otthonról dolgozom számítógépen. De azt megnézem, hogy ha beültetnél a helyemre egy "8 általánossal és számítógépes tudással" rendelkező ipsét, mikor végzi el a munkám...

2012. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!