Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bizonyítja, hogy Nyirő...

Mi bizonyítja, hogy Nyirő József romángyűlölő volt?

Figyelt kérdés
Csak mert gondolom, ezért tartotta volna a román kormány provokációnak az író újratemetését.
2012. máj. 28. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy ez a noname, középszerű író együttműködött a nyilasokkal.
2012. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

nem noname, és nem középszerű. Azért nevezed nonamenek, mert 48 után tiltólistán volt minden külhoni író? az, hogy TE nem ismered, még nem noname. Ha nyertünk volna (mármint a nyilasok), lehet most a mai írókat nem ismernéd akik emg komcsik/balosok/zsidók voltak. (József A., Ady, Faludy, Spiró, Eszterházy)

a politika sajnos ilyen.

2012. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
és marhára nem "működött együtt". Legnagyobb "bűne" az volt, hogy bentmaradt az országgűlésben 44 után is, és pozitívak tekintett a harmadik birodaolmra? ez tényleg megbocsáthatatlan.
2012. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ki használja fel kampánycélra?
2012. máj. 28. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik párt. A Jobbik ugyanolyan szívesen csámcsog az ügyön, mint az MSZP.
2012. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Állitólag a verseiből, de ki tudja...
2012. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ki használja fel kampánycélra?"


Nem folytatom a gondolatmenetem leírását mert azt is törlik. Azért kíváncsi lennék, hogy miért törölnek egy olyan hozzászólást ami nem gyűlölködő, trágár.

2012. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én jelentettem fel a hozzászólásod, erről biztosíthatlak. A véleményszabadságot nagyon fontosnak tartom.
2012. máj. 28. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet sérti őket, hogy egy harmadosztályú költőt bárki újratemet? (Nem érzem sem a témát sem a költőt méltónak arra, hogy normális választ adjak.)
2012. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért épp a nyilas, meg rasszista dologgal jöttök, hisz Románia is a kezdetben a Központi hatalmak oldalán állt. Itt nem erről van szó, hanem arról, hogy a Magyarok és a Románok nem nem szívlelték egymást nagyon sose alapból.
2012. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!