Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokaknak a fidesz volt az...

Sokaknak a fidesz volt az utolsó remény? Míg a fidesz népszerűsége masszívan csökken 2010-óta, az ellenzéki pártok csak kis mértékben növekednek. Viszont a bizonytalanok aránya már 49%.

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 31. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nekem a Fidesz volt az utolsó esély, nagyon boldog voltam, amikor hatalomra jutottak... Az elmúlt 2 évben sokat változott a véleményem róluk és most ott tartok, hogy fogalmam sincs, hogy kire lehetne szavazni. Azt hiszem én is a bizonytalanok táborát növelem... :(
2012. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Igen, nekem a Fidesz volt az utolsó esély, nagyon boldog voltam, amikor hatalomra jutottak."


Erről eszembe juttatsz egy pár ismerősömet.

2012. máj. 31. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
A jobbik még nem volt kormányon :D
2012. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
És ez a szerencséje az országnak, hogy ők nem voltak... Remélem, nem is lesznek...
2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az első véleményét akár én is írhattam volna.

Ugyanígy érzek én is. Boldog voltam, hogy ők kerültek kormányra, de mostmár az az eddig istentől távoli gondolat is megfogalmazódott bennem, hogy jobb volt, amíg csak az mszp pusztított...

Csalódtam bennük is. És hiába szavaznék a jobbikra lmpre ugyanez lenne velük kapcsolatban is, hatalmas csalódás a magyar politikai élet.


Én mindig azon a szólamon voltam, hogy állampolgári kötelesség elmenni szavazni, de most én is azt mondom: legközelebb el sem megyek.

Olyan választás nincsen, hogy "egyik sem" és amíg a győztesek mindig kijelentik, hogy aki nem szavazott az is mellettük voksolt. Na az gusztustalan...

2012. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

"A jobbik még nem volt kormányon :D"


Épp ezért süllyedtünk le idáig. És míg kormányra nem kerülnek ne is számíts jobbra.

2012. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Épp ezért süllyedtünk le idáig. És míg kormányra nem kerülnek ne is számíts jobbra."


HA a jobbik kerül hatalomra még nem biztos, hogy jobb lesz. Azért mert a támogatóik azt hiszik még nem lesz jobb. LSD fidesz. A támogatók szerint minden nagyon jó és ebben is hittek a választás előtt, de mégse az lett.


Amúgy a kérdésben szereplő link végée:


A Jobbik a Tárki szerint az áprilisi 16 százalékról 21-re javított, Sik Endre szerint azonban az elmúlt két év megmutatta, hogy a párt ezzel nagyjából elérte a maximumot. „Tavaly szokás volt a Jobbik előretörésétől megriadni, de azért látszik, hogy egy ilyen ’egy ügyű pártnak’, mint a Jobbik van egy támogatottsági plafonja, amit szerintem mostanra elértek” – mondta a kutató.

2012. máj. 31. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!