Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Íme, ezt akarja a Jobbik! (? )

Íme, ezt akarja a Jobbik! (? )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=jFiTZsfDbvg&feature=player_em..

Remélem, sokan belátják végre, hogy ez a párt tényleg, szívből a helyes magyar utat akarja kikövezni.



2012. jún. 1. 13:58
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Örülök azoknak, akik esetleg most végre megvilágosodnak. Akik meg nem értenek egyet Volner úrral, a kulturált vita szabályai alapján kérnék érveket, még a legliberálisabbaktól is egy kis színvonalat. Köszönöm.
2012. jún. 1. 14:01
 2/44 anonim ***** válasza:
27%

"Remélem, sokan belátják végre, hogy ez a párt tényleg, szívből a helyes magyar utat akarja kikövezni."


Ezt eddig is minden épelméjű ember belátta. Pár szellemileg visszamaradott ágál csak a Jobbik ellen, de ők úgysem szavazóképesek.

2012. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%
Itt nem a jobbikról van szó hanem a fideszről, hogy miket rontott el és persze jogosak a kritikák. De épeszű ember továbbra sem szavaz a jobbikra.
2012. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
A Jobbikkal nem az a gond, hogy nincs igazuk. Igazuk van nagyon sokmindenben. A baj az, amit akkor tennének, ha netán kormányra kerülnének. Jelenleg nincs olyan párt vagy szervezet, ami olyan megvalósítható programmal rendelkezik, ami legalább rövidtávon ne tenné tönkre az országot.
2012. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
25%

Egyedül a Jobbik kiemelkedő gazdaságpolitikája képes hazánk pénzügyi stabilitását és az IMF -től valamint a nyugati kizsákmányolóktól való teljes függetlenedését biztosítani.

Kizárólag az ő programjukkal érhető el olyan mérvű gazdasági növekedés, egy jóléti társadalom megteremtése mellett, mely egész Európa számára példaértékű lehet.

2012. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"Egyedül a Jobbik kiemelkedő gazdaságpolitikája képes hazánk pénzügyi stabilitását biztosítani.

Kizárólag az ő programjukkal érhető el olyan mérvű gazdasági növekedés"


Hol olvasható ez a nagyszerű program? Én még sehol sem találtam konkrét gazdasági programot, amiből látható lenne, hogyan akarnák elérni a negymérvű gazdasági növekedést.

2012. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
2012. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

Ez ugyan olyan nesze semmi, fogd meg jól, mint az összes többi választási program. például:

"Középtávon a kitörési pontoknak tekintett építőipar, logisztikai ipar és a gyógyturizmus is komoly munkaerőigényt fog jelenteni."


Arról viszont nem szól, hogy ezeket miképpen szeretnék fejleszteni. Az építőipar most is komoly munkaerőt igényelne, ha lennének építkezések.


Értem én, hogy milyen terveket szövögetnek, csak a HOGYAN akarják megvalósítani hiányzik mögüle.

2012. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
29%

Annak nem a pártprogramban kell szerepelnie, hanem az a parlamenti munka. A nesze semmi, fogd meg jól inkább a többi pártot jellemzi, akiknek abszolút semmilyen programjuk nem volt, és nincs a mai napig sem.


Ajánlom figyelmedbe Volner János, Balczó Zoltán, Rozgonyi Ernő és Z.Kárpát Dániel munkásságát.

2012. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 lizzi77 ***** válasza:
75%

Ez marha jó...én meg azt fogom a választási programomba írni, hogy én lehozom a csillagokat is az égről....

de azt már nem árulom el, hogy hogyan, bibi.

2012. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!