Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fanakdeli mondanivalójáról mi...

Fanakdeli mondanivalójáról mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja ki az az természetesen nem tud válaszolni,ebből ki lehet következtetni,hogy az"Az meg ki?" válaszokra senki sem kíváncsi:)


Én nem vagyok jobbikos ,de úgy nagyjából egyetértek azzal amit mond, tény,hogy van ami túlzás vagy valótlan, de igazából jó dolgokat mond...te mit gondolsz róla?



2012. jún. 17. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A fickó alighanem abból él, hogy a "nettó baromság" szócikk mellett az ő egyik dalszövege az illusztráció.
2012. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

igazat mond, jól csinálja

nemzeti repper még úgysem volt

2012. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Az a véleményem, hogy rossz zene alá helyezi a mondanivalóját, nem túl tehetséges előadó.


Hallottam pár számát, de nem találtam benne sok értékes politikai útmutatást, vagy egyéb hasznos mondanivalót.


Ez a véleményem.

2012. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Közhelyes és rétegrapp.
2012. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Idejétmúlt.
2012. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Buddhistanáczi.
2012. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

http://www.youtube.com/watch?v=NE_wqyeXd7M&feature=g-hist


Ő FankaDeli nem Fanadeli, nekem tetszik a zenéje és annak mondanivalója is, ő legalább az igazat mondja.

2012. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dick Esmen ***** válasza:
52%
Hogy nem tetszik az előadásmódja,a szövege és egyáltalán ő.De ez saját vélemény,nem egy és oszthatatlan igazság.
2012. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

FankaDeli nem Fankadeli.

És nekem nincs véleményem, mert semmit sem számít hogy az ember mit gondol másról. AZ előttem kommentelő önelégült egomán s3ggfejeket meg csak sajnálni tudom. Egy szót sem értenek Fanka mondanivalójából. Ha értenétek, akkor nem irkálnátok ekkora baromságot. Engem a dalai az öngyilkosság széléről hoztak vissza, mert rádöbbentettek hogy amik miatt megakarok halni, semmit sem érnek, és hogy a problémák valójában nem is léteznek, csak mi, csak az emberi agy csinál belőle problémát.

2012. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Én nem igazán értek a rap műfajhoz, biztos nagyon ciki meg minden, de ez van, így ilyen szemszögből, hogy a stíluson belül mennyire "van ott", nem tudok minőségi véleményt alkotni. A szövegről viszont igen, úgy, mint magyar fiatal... Nem ismerem az összes dalát, de amelyeket ismerek, szinte mind megfogtak. Legyenek azok olyanok, amik az ország/nemzet problémáiról szólnak, illetve ettől eltérőek (pl. szerelem).

Mivel politika témakörben tetted fel a kérdést, gondolom, nem a szerelmi témájúakra gondoltál... Nos, írták, hogy idejétmúlt. Én szeretném, ha ez igaz lenne! Nagyon! Idejétmúlt lenne, azaz azok a problémák, amiket kimond, már meg lennének oldva... Viszont nincsenek, ez pedig roppant elkeserítő...

Nekem mondhatják, hogy bizniszből, érdekből születtek nemzeti érzelmű számai, akkor is átjön és szeretem.

http://www.youtube.com/watch?v=8EFtqP8g8qY


L21

2012. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!