Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek a miniszterelnökrôl?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy jobbikosok írják, hogy milyen büszkék Orbaánra. Van egy jó barátom is aki jobbikos és nagyon nemzeti érzelmû. Azt modja, hogy Viktor a kedvenc politikusa, egy nagyon tehetséges, hazafi embernek tartja.

2012. jún. 19. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Senki nem büszke Orbánra. Illetve max addig, amíg nem cselekszik. Mivel a Jobbik programja alapján beszél, de nem az alapján cselekszik. Amúgy szerintem eleinte még jó célok vezérelték, de mára már agyhalott lett a demokráciának nevezett fertő miatt. Megcsapta a pénz és a luxus szele. Mélyen talán sajnálja a dolgokat, de a gazdik parancsai alapján cselekszik. Amúgy nincs róla véleményem, mert nem számít hogy az ember mit gondol másról, csak is az amit magáról gondol. Aki meg ócsárólja, az semmivel sem különb nála.
2012. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1! BÖLCS SZAVAK
2012. jún. 19. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Attól mert Orbán Horthy Miklós szobrokat csináltat a jobbik kérésére attól még nem lesz Orbán nagy ember.


A fidesz SEM ért a gazdasághoz.


Ide egy jenki vagy egy német vezető kellene.Majd ők talán elhoznák a szebb kapitalista rendszert és a demokráciát.


Mert ami Magyarországon van az nem kapitalizmus.És a demokráciában sem jeleskednek.

2012. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi magyarok vagyunk. Nem kell jenki vezetô
2012. jún. 19. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

3/4


Ide nem jenkik meg németek kellenek, hanem az, hogy a magadfajták elmenjenek végre ebből az országból.

2012. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
73%
Igaza van.Egy jó német miniszterelnökkel többre mennénk,mint ezekkel a semmirekellő emberekkel.....
2012. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

1 magyar politikussal sem megy semmire ez az ország.Egyik rosszabb mint a másik.


Lehet hogy egy német tudna javítani a helyzeten és lehet Magyarország olyan életszínvonalú , gazdaságú mint Németország.


A jenki nem biztos hogy jó ötlet mert köztük is vannak elég elvetemültek.

2012. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én a jobbikosokat kérdeztem de látom mások is csatlakoztak.
2012. jún. 19. 21:18
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akar ő, segíteni az országon csak sajnos ez csak úgy megy, hogy adó, pedig ez nincs így én Vonát szívesebben látnám ott viszont ha már nem Jobbik akkor már inkább Fidesz mint, hogy a sok baloldali vissza jöjjön!
2012. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Ezigen!


Tehát büszkék arra hogy Orbán tönkreteszi az országot...gratula nekik!

2012. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!