Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy romkomc...

Mit szólsz hozzá, hogy romkomcsmák félhomályában merengő diplomásokat lát Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Romkomcsmák félhomályában merengő diplomásokat lát Orbán

[link]



2012. jún. 25. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha odajár, szerinted mit láthat? Már merengeni sem szabad nekik? Hátha a merengésből előbb-utóbb támadnak jó gondolatok.
2012. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Miért talán nem így van?

Sok bölcsész meg a többi kommunikációs, szocpedes bohóc talán nem az?

Semmi értelme a végzettséguknek.

2012. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 carlpage ***** válasza:
100%
Nem sokan jutnak már el kocsmába se szerintem, úgyhogy inkább otthon merengenek. Más kérdés, hogy nem megoldás az, ahogy nekiálltak a felsőoktatásnak.
2012. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 doboszoli ***** válasza:

Ordonáncával azon agyalnak, milyen adót lehetne kivetni, hogy megvédjék a "merengőket" a romkocsmák fertőjétől.

(akiket mellesleg jól lehúznak, ezzel azzal)

Ez ügyben nagyon kreatívak tudnak lenni.

2012. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy a 22 évből Orbán 6 évet kormányzott és a diplomások helyzete vagy nem helyzete, meg a munkanélküliség, és a bérek színvonala, illetve az oktatás rendszere, mind-mind miatta van ott ahol. És a fiatalok csak 2 éve huznak el ebből az országból. 2 év alatt annyira más lett a világ itthon, mint 20 év alatt összesen. Kinek jó, kinek nem ez az irány az egy dolog. Nem lehet úgy változtatni rendszereken, hogy mindenkinek jó legyen. És igenis televagyunk olyan diplomásokkal akikre nincs szükség, ezt azért nagyobb tudású emberek is elismerték már évekkel ezelőtt. És álláskeresésem során is tapasztaltam, hogy Ők valamiért évek óta kerestek állást miközben én 2 hónapja az interjú előtt a cég titkárnője mondta, hogy én vagyok a rekord, hogy csak ennyi ideje keresek a többiek mind régebben. Könnyű azt mondani, hogy rosszul csinálja a kormány... Kedves diplomások akiket kitaníttattunk, mutassátok meg, hogy okosabbak vagytok és tessék politizálni, megváltani a világot. Megmondani nem csak azt, hogy ez így nem jó, hanem azt is, hogy hogyan lenne jó... Persze olyat én is tudok, hogy több pénzt kell, de mondjátok meg akkor, hogy milyen pénzeket fordítsanak erre? Honnan szerezzenek több pénzt? Egyébként meg alapítsatok új országot valahol Gyurcsányal mert az olyan jól csinálta..
2012. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:
Védd csak védd, ki tudja meddig védheted..D)
2012. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 doboszoli ***** válasza:

A "frankó" kitalálása nem az én dolgom, hanem azoké, akik ellenzékben fröcsögtek, hogy csupán logisztikai eszközökkel...stb.Meg lettek választva.

Tisztes(?) fizetésért dolgoznak, ígértek, mellébeszélnek.

Unalmas már a szerecsenmosdatás.(értsd: elmúttnyócév)

2012. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig ezek a nem ezt igérték... Választások előtt mást semm hallottam, csak, hogy a Fidesz-nek nincs programja, meg miért nem mondják soha mi a tervük, miért vannak csöndben? Hogy lehet program nélkül lenni... Meg ilyenek. Én nem hallottam olyan hatalmas igéreteket. De pont nem érdekel, hogy ki mit mond választások előtt az érdekel, hogy mit cselekszik. Viszont emlékszem olyanra például, hogy a nyugdíjak reálértékét megvédjük. Az anyámék nyugdíja folyton emelkedik azóta, úgy hogy nem sokat szólalnak meg mostanában. A rendet teszünk 2 hét alatt. Erős túlzás volt, de mégis lelepleztek egy 20 éve gondtalanul működő maffiózót a korrupt vezető rendőrökkel. És legalább mostmár megvédheted magad a saját házadban. A tesóm akinek két gyereke van a családi adókedvezmény miatt kb. 20 000-el több pénzt keres plusz a kötelező béremelés meg kompenzálás. Amikor most a forint erősödik úgy mintha kötelező lenne, és az üzemanyag ára zuhan, nem dicsérjük Orbánt... Csak szídjuk ha fordítva van. A devizahiteles kollégáim fröcsögnek, hogy nem segítenek nekik, de azért kérte az árfolyam rögzítést. És van olyan ismerősöm, akinek minden baja van velük, de ő azért kifizette a végtörlesztéssel a hitelét. Nevettséges!!! 700 Ft-os adókon remegünk (telefon adó) amikor a különadó és a Bankadót velünk is megfizettethették volna és nem hárították át a bankok a riogatás ellenére. Az nem 700 Ft lett volna. De még az a szerencse, hogy a legnagyobb problémánk a Nemzeti Bank elnőkének esküje, illetve, hogy a Kövér nem mehet el Izraelbe. Hát borzasztó, mit ne mondjak. És annyira ne légy biztos abban, hogy nem Ők nyernek meg még egy választást, még ha nem 2/3-al akkor is. Van olyan ismerős pár, aki nem rájuk szavazott, de annyira tetszik nekik amit csinálnak, hogy új szavazóknak számítanak majd. Sajnálom, hogy valakinek nem tetszik, hogy nincs minden ingyen és mindenért meg kell dolgozni. De aki ezt megszokta annak semmi különöst nem jelent.
2012. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Sajátos álláspont,de én tiszteletben tartom.

Másként látom, de ez meg nem baj.

2012. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!