Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges lehet, hogy zsidók...

Lehetséges lehet, hogy zsidók pénzelik a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Bárki adakozhat a javára. Nemde?

[link]


2009. júl. 7. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges, de azért ez elég érdekes lenne. Éppen egy másik kérdésnél írtam, hogy a Jobbik b*szik közzétenni éves költségvetési mérlegét (pedig kötelező lenne), úgyhogy egyenlőre nem tudni valójában kik adományoznak nekik.
2009. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges, hogy fóbiád van?
2009. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Lehetséges, de azért ez elég érdekes lenne. Éppen egy másik kérdésnél írtam, hogy a Jobbik b*szik közzétenni éves költségvetési mérlegét (pedig kötelező lenne), úgyhogy egyenlőre nem tudni valójában kik adományoznak nekik.


Jajj mi lesz most, úristen, nem tették ki a költségvetésüket.. basszus, megyek az alkotmánybíróságra, nem, egyesen az ombudsmanhoz :DD-

Látom eléggé csípi a szemed a Jobbik sikere, csak nem cigány vagy?

2009. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, Jobbik szavazó vagyok, viszont nem szeretném ha segget csinálnának a szájukból, és nem szeretem a kettős mércét akkor se ha annak kedvező fele az általam támogatott szervezetet érinti. A Jobbik folyamatosan arról papol, hogy átláthatóvá kell tenni a pártok költségvetését, mert jelenleg senki nem tudja, hogy honnan szedik össze a pénzt a pártok. Emellé nekem valahogy nem fér bele, hogy eközben ők meg nem tesznek eleget még egy ilyen egyszerű előírásnak se. Ha tényleg csak a tagdíjakból, magánemberek kisebb-nagyobb támogatásából élnek, akkor ezt miért kell titkolni?
2009. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ujujj, akkor a Fideszt meg a KDNP-t is zsidók tartják el, mert képzeld, a KDNP-nek még zsidó tagozata is van!!!!


Egyébként meg mi van akkor ha adományoz nekik, zsidó, cigány, sváb stb? Ha egyetért az elveikkel, miért ne tehetnék meg?


Egyébként a Jobbik éppen most dolgozik a dolgaikon, most rendezik a belső ügyeiket, nyilvánossá fogják tenni ne aggódj, de semmi nem megy pikk pakk.

2009. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

"Egyébként a Jobbik éppen most dolgozik a dolgaikon, most rendezik a belső ügyeiket, nyilvánossá fogják tenni ne aggódj, de semmi nem megy pikk pakk."


Há' persze. 2003 óta párt a Jobbik, azóta egyszer se tették meg, csak most kezdenek el rajta dolgozni, amikor nyilvánosságra került a hiányosság. Nem érzed egy kicsit érdekesnek ezt? Főleg ha hozzáveszed, hogy a Jobbik már 2 éve az átlátható pártpénzek mellett kampányol (nagyon helyesen). Nekem ez kb olyan, mint amikor egy vállalkozó kap egy fülest, hogy APEH ellenőrzés lesz nála, és ekkor gyorsan rendbe teszi a pénzügyeit. Valami sumákolás van itt, de inkább ne legyen igazam.

2009. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Félelmetesen ostoba kérdés ne haragudj.
2009. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Egyátalán nem ostoba kérdés. Normális ember, csak abban bízik manapság, akinek szőrös a nyelve:S
2009. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőekhez: a Jobbik is olyan párt,mint a többi,azért nem teszi közzé,hogy kitől és honnan kap pénzeket.Lehet,hogy a szavazóira ez nem lenne jó hatással.Amúgy meg a kérdésedre válaszolva: van ismerősöm,aki határozottan állítja,hogy minden létező pártot,mindenhol,tehát Magyarországon is a világot irányító zsidók pénzelik.Amelyiket éppen hatalmon akarják látni,azt pénzelik jobban.Szerinte ezért van az,hogy a választásokon hol az egyik,hol a másik párt nyer.

Ha ez igaz lenne,akkor pénzelhetik a Jobbikot is.

Mindenesetre elég érdekes elgondolása van az ismerősömnek.

Amúgy meg csak a szimpatizánsait érdekelhei,hogy honnan van a pártnak pénze.

2009. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Nincs jobb dolgod, mint ezzel foglalkozni? Hány összeesküvés elmélet fog még születni a pártokról a következő választásig?
2009. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!