Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki jobbikos, de a...

Van olyan aki jobbikos, de a családjában van cigány vagy zsidó? Hogy telnek a családi események?

Figyelt kérdés
Nekem anyai ágról van ilyen. Anyukám testvérei házasodtak romával, és lett gyerek is belőle ... Én meg jobbikos vagyok, az Én felmenőim magyarok és keresztények szóval szerintem erkölcsileg nem csuklott meg a dolog.
2012. júl. 3. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Akkor a Jobbik most hirtelen liberális konzervatív párttá változott? :D Vicces fiúk vagytok.


Mert lehet ezt szépíteni meg sok mindent belemagyarázni, de eddig kifejezetten a cigánybűnözés és a zsidó bankárok uralma volt a fő témájuk, ezenkívül a homofób kijelentések sem álltak tőlük távol. Novák Előd nem egyszer mondta el nyilvánosság előtt, hogy a kurucinfo egy hiteles információforrás. Tiszaeszlárt, genetikai vizsgálatot is igen nehéz ilyen rövid idő alatt elfelejteni. Ha eltelt volna 2-3 év, azt mondom ok. De a változás olyan hirtelen történt, hogy még nehéz megemészteni.

2012. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Feledhetetlen élmények amikor Lakatos Marlonbrando bácsikám összeverekszik Mélymagyar József vőmmel a karácsonyfa alatt...
2012. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nevetséges, hogy a származáson képes vagy lovagolni. Semmit sem számít, hogy melyik nép utóda vagy. Az számít, hogy Te magad milyen ember vagy és mire viszed az életben. Aki vér alapján rangsorol, csak egy kicsinyes, semmitérő ostoba ember, aki nem képes túllépni azon, hogy hány százalékban magyar, vagy akármi. Nem számít! Ahelyett, hogy másokra mutogatsz, próbálj meg tettekkel tenni a jóért és nem a bűnöst keresni egy általad bűnösnek ítélt nép utódjában.
2012. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
A 2.-nak igaza van.A jobbikosok nem nácik.Primitív antiszemita gyökerek.
2012. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
19:00! Azért tudod, hogy a Jobbikot támogatók jelentős része nem így gondolkodik? Ők pontosan származás alapján ítélik meg a másikat... ha nem hiszed, olvasd el a kurucos kommenteken Előd zsidó comingoutjánál...
2012. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
19:20! És emiatt nem is csodálkozok, hogy ilyen rossz politikusaink vannak. Amilyen emberekkel vagyunk körülvéve, még bravúros is, hogy nem omlott össze az egész hónapok alatt.
2012. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
58%

"az Én felmenőim magyarok és keresztények"


Egészen biztos vagy te ebben? Van neked családfád többszáz évre visszamenőleg?

2012. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"Tiszta vérű" magyar nagyon kevés van.


Én alapból tudom hogy a magyaron kívül orosz , német származásom van.

A családom régen illetve a felmenőim arisztokraták voltak.Az orosz vér akkor került a képbe amikor a Szovjetunió létrejött és sok nemes származásúnak menekülni kellett , majd Németországban kötöttek ki.


Én természetesen magyarnak vallom magam és nem más nemzetiségűnek.

2012. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a családi összejövetelek nem pártkongresszusok. Hát nálatok?
2012. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dick Esmen ***** válasza:
52%
Bizonyára csomó van.
2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!