Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki miért hisz Orbán Viktornak?

Ki miért hisz Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
Az miatt,amit ígér,amit ígér,vagy ennyire elég mindenki másból?
2009. júl. 10. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Egyetlen szavát sem hiszem el.
2009. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Semmit nem hiszek neki
2009. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze az amit ígér egyszer,bár bőséggel ígér!
2009. júl. 10. 13:00
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Miért? Ígért valamit? Én még nem hallottam, hogy mostanában bármilyen programja lett volna akár Orbánnak, akár a Fidesznek.
2009. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Van programjuk olvass utána, az más kérdés, hogy egyetlen politikus sem szavahihető.
2009. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
hiszek neki!..ami ebben az országban történik..az nem a fidesz miatt van..hogyan tudtok még mindig az mszp-nek és az szdsz-nek bizalmat szavazni..?..ez több mint fura!
2009. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miért a hit?
2009. júl. 10. 13:11
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

13:01 vagyok

Azért mert nem hiszek az Orbán-kompániának, még nem jelenti, hogy az MSZP-t támogatnám! Mindkettőnek el kellene már takarodnia a politikai életből! Végre nyíljon már ki az emberek szeme, könyörgöm!!!

2009. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem hiszek viktorkának, se a maszopnak, se a szadesznak, se dávidibolykának...egyforma sz a r házi mindegyik...amúgy igen, elég mindenki másból, meg a viktorkából is
2009. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Látom, mindenki le van pontozva, aki nem hisz Orbán Vikinek. Hát, akkor most én is le leszek, mert én se hiszek. Ő csak a hatalomra éhes. Nem értem, hogy ezt miért nem látják az emberek? Hát tényleg nem látják az Orbán "rajongók", hogy milyen hatalomvágy csillog a szemében? És talán nem is csak az. Nem képes veszteni, és addig nem nyugszik, amíg vissza nem vág, bizonyítva, hogy ő a jobb, őt senki nem győzheti le. Ha visszalépne teljesen, akkor talán, ismétlem: TALÁN a fideszre szavaznék. Így viszont semmelyik pártra. Egy olyan pártra fogok szavazni, amelyik úgyse kerül be a parlamentbe. Jöhetnek a lepontozások, mert őszintén megmondtam a kérdésre a választ!!
2009. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!