Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a tegnapi...

Mi a véleményetek a tegnapi (július 5-i) Heti Válaszban megjelent antiszemita idézetekről?

Figyelt kérdés
Az egyik cikkben klasszikus magyar írók nyiltan náci, antiszemita idézeteit gyűjtötték össze... Hová süllyed még ez az ország, ha már a Heti Válasz is nyilas hecclappá alakul át?
2012. júl. 6. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Online csak öt "antiszemita" idézetet jelentettek meg, de ebből három kapásból nem antiszemita, ez különösen értelmezhetetlen:


Bill Clinton, politikus

„Néhány éve ez a fickó [Barack Obama] még kávét szolgált volna fel nekünk.” (Tedd Kennedy Game Change című könyvében, 2010)


A Heti Válasz ennyire ostoba, hogy szerintük Obama zsidó és Clinton antiszemita??? Hát ez tényleg szánalmas. Én is elmegyek most már újságírónak, ha bármilyen hülyét felvesznek.

2012. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Vége a világnak. Senkinek nincs jobb dolga, mint zsidót védeni.
2012. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Az, h leszarom, nem érek rá ma is megemlékezni a Holoizéről.....
2012. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk a Heti Válasz épp fideszes!

A pénzforrásuk nagyrészt nyíltan fideszes cégektől vagy fideszes önkormányzatoktól van. Nem véletlen hogy alkalmazták magukon az öncenzúrát amikor "nem megfelelő cikk" jelent meg Orbánról vagy Schmittről!


Szóval én nem úgy fogalmaznék hogy "ha már a Heti Válasz is" mert én azt várom tőlük ami a fidesz retorikája! vagyis némi EU-barátság, EU ellenességgel megkörítve! Némi zsidóvédelem, zsidógyűlölők pártfogolásával stb

vagyis egymásnak ellentmondó nézetek!

Lásd Nyirő ügy...

2012. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezzel az idézettel nincs semmi gond, szókimondó és ennyi. Obama lezsidózását meg nem tudom honnét veszed...
2012. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magát ezt az antiszemita szót sem értem.Mi a ferde fa...ért kell ekkora baromságokat kitalálni.Tök mindegy ki mibe hisz,jahve,jézus,buddha,húsvéti nyúl,egy a lényeg ha itt él akkor elsősorban Magyar legyen.Mindenképp az ország érdekeit szem előtt tartva tevékenykedjen.Ha meg egy vallást valaki viccből,komolyan bírál,kifiguráz hát had tegye.Ezért élünk demokráciában.Amúgy szerintem egy két évtized és a zsidóság illetve a többi kitalált vallás hívei,szépen eltűnnek.
2012. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: híres antiszemita idézeteket soroltak fel és ez volt az egyik!
2012. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bár az is lehet, hogy fordítva van és Clinton zsidó, Obama antiszemita, ezt csak a heti válasz tudja.
2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!