Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan voltak a mai Szabadság...

Hányan voltak a mai Szabadság téri gárdatüntetésen?

Figyelt kérdés
Egy csomó hírportálon megnéztem, de vagy semmit se írtak erről, vagy azt írták, hogy több ezren. Szeretném tudni, hogy kb. hány ezren.
2009. júl. 11. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem is fogod megtudni.Van aki ezrekről beszél majd,van aki csak pár százról.
2009. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért én még reménykedek. Hátha hazaér pár résztvevő...
2009. júl. 11. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolok,hogy a hazatérők megszámolták őket?Ők is csak saccolni tudnak,vagy jól vagy rosszul.
2009. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Én hánytam! Vagy nem ez volt a kérdés?
2009. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Becslésem szerint összesen kb 2500-3000-en lehettek, ebből kb 3-400 gárdista, és pár száz ember, aki a HVIM tüntetésről jött. Elég közelről nézhettem végig az egészet, és látszott Vonán, hogy jóval több emberre számított, amikor végignézett a tömegen.
2009. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak ott voltak kevesebben a tervezettnél, én ma egy másik (nem politikai, hanem kulturális és sport) rendezvényen voltam (nem néző, hanem fellépő), ott is kevesen voltak (igaz, most először rendezték meg, de jövőre ismét szeretnék, remélhetőleg akkor többen lesznek). De ennek szerintem egyik oka az, hogy sokan már előre tartottak az esőtől, ami minden nap volt az utóbbi időben, a másik meg, hogy HÉTVÉGE van és nyár, vagyis az emberek ilyenkor ha tehetik, nyaralnak, pihennek, bár a mi rendezvényünkön ott voltak azok, akik nem nyaralnak, de pihenni akartak.
2009. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 22.09-es választ. Erre lettem volna kíváncsi, és ezt senki mástól nem tudtam meg beleértve a mindenféle médiát is. Így akkor ez nem volt egy akkora áttörés...
2009. júl. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!