Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok sportból rohanták...

A Jobbikosok sportból rohanták le ezt az oldalt? Mit akarnak ezzel elérni? Ez nem gyerekes?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy messze sem reprezentatív a jobbikos vélemények, ezen az oldalon megfigyelhető, dominanciája. Az biztos, hogy a hiteles közvéleménykutatások eredményeivel erős ellentmondásban állnának az itt tapasztalható megoszlások. De ez még nem is gond. Ennek a site-nak nyilván nem az a célja, hogy reprezentatív felméréseket végezzen.

A jobbikosok magatartása viszont már komoly aggályokat vet fel bennem. Miért van az, hogy amikor egy olyan kérdésre, hogy "Miért szavaztál az MDF-re?" valaki őszintén válaszol, lepontozzák; amikor pedig valaki, nem a kérdésre válaszolva, jobbikos álláspontját fejtegeti, 90% körüli értékelést kap? Rövidebben: miért a válaszoló álláspontját értékelik, a válasz helyett? Az efféle magatartás károsabb az országra nézve, mint még 150 év török megszállás!!!

Vannak íratlan szabályok, amiket illene betartani. Az egyik ilyen például az, hogy a válaszértékelő opciót nem a politikai álláspontunk megjelenítésére, hanem a válasz helyességének értékelésére használjuk!

Természetesen mások is áthágják ezt a szabályt, de a jobbikosok már tolerálhatatlan mértékben teszik ezt.

(A jobbikkal, mint párttal szemben, eddig nincsenek fenntartásaim, de a szavazótáborától egész egyszerűen ki kell akadni. Ez nem normális magatartás kérem!)


2009. júl. 13. 02:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Mivel ezt az oldalt többnyire a 14-20 éves korosztály használja, ezért nagyon is reprezentatív, hogy tele van jobbikosokkal. A fiatalokra jellemző csordaszellem is jól megnyilvánul: minden kamasz úgy gondolja, hogy "én nem vagyok olyan, mint a birkák, én egyéniség vagyok", és ezért szokott egy-egy, felnőtteket botránkoztató divatirányzathoz csatlakozni. A divat gyengülni fog, mihelyt azok, akik nembirkaságból csatlakoztak ehhez a birkanyájhoz, rájönnek helyzetük fonákságára.


"Miért van az, hogy amikor egy olyan kérdésre, hogy "Miért szavaztál az MDF-re?" valaki őszintén válaszol, lepontozzák"


Ez a birkanyáj típusú viselkedés. A jobbikosok annyira benne vannak a divatjuk sodrában, hogy egyelőre nem tűrik az eltéréseket, azt várják el, hogy mindenki ugyanabból a kottából bégessen. Ha valaki fel meri vetni, hogy Vona-Zazrivecz valamelyik kinyilatkoztatása nem 100%-ig tökéletes, akkor az zsidóbérenc, hazaáruló, cigánybűnöző stb. a szemükben.


Majd kinövik.


"Vannak íratlan szabályok, amiket illene betartani. Az egyik ilyen például az, hogy a válaszértékelő opciót nem a politikai álláspontunk megjelenítésére, hanem a válasz helyességének értékelésére használjuk!"


Fölösleges ezen moralizálni. Ezen az oldalon az az íratlan szokás alakult ki, hogy rokonszenv/ellenszenv alapján is pontoznak. Ezt a válaszomat pl. a jobbikos lepontozónyáj gyorsan le fogja pontozni a sárga földig.

2009. júl. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Én erősen kétlem, hogy ez egy olyan dolog lenne a legtöbb ilyen embernél, amit "kinőnek". Ez egy vallás, ez egy "iskola", egy közösség, életmód, ez az ő alma materük.


Szerencsére nincsenek többségben az életben, sőt, de nagyon hangosak és erőszakosan ordibálóznak, kapálóznak az igazukért, aki meg nem ért velük egyet ezen az oldalon az már régesrég unja a politikai témákat és távol marad tőlük, észérvvel, tényekkel úgysem meggyőzhetőek, ez az egész vallási, érzelmi, gyűlöleti alapon működik és ez veszélyes, mert ahol nem lehet ésszel tárgyalni, ott erőszakot kell alkalmazni.


A jobbik, mint párt, nem különb a szavazótáborától, akiktől nem határolódik el, akiket nem ró meg csúnyán. A jobbik a kígyó feje, ami mögött az emberek összeállnak, ha nem lenne, szerintem nem lenne ilyen hangos támogatottsága hazánkban a rasszizmusnak, sovinizmusnak, gyűlölködésnek, fanaticizmusnak. Az viszont szomorú tény, hogy ezek a tulajdonságok nagyon is megvoltak a legtöbb emberben eddig is, csak a mostani "divat", a birkamozgalom felerősítette és felszínre hozta belőlük.

2009. júl. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Hehe, még szerencse, hogy nem ti vagytok többségben az országban :)

Én inkább azt kérdezném, miért rohanta le ennyi SZDSZ-es az oldalt? Leszavazgatnak mindent..

Lenyilasozzák a jobbikot, közben meg a tudományos témában azt képzelik időben utaznak :D

Attól, még, hogy ezen az oldal főként baloldali, nem azt jelenti, hogy csak nektek lehet igazatok.

Az országban már nem ti vagytok többségben, meg hamarosan ezen az oldalon se.

Lehet leszavazni, nem érdekel, de ne érezzétek magatokat többségben mert vagytok ti hárman itt hű antifasiszták akik azt mondják:'a magyarok nagy többsége utálja a jobbikot'.. csak a magatok szép álomvilágában :)

2009. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Most csak azért nem válaszolok vissza, az utolsó válaszoló kirohanására, mert teljesen intimidálva vagyok a nyers butaságától és záporoznak a könnyeim.
2009. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Azért ejtsünk pár szót a jelen lévő antifasisztákról, liberálisokról stb.-ről. Feltettem egy teljesen általános kérdést (mindenféle "gyűlölködéstől" mentesen), erre az antifasiszták rögtön nyilasnak, antiszemitának, nácinak állítanak be. Sőt! Odáig is elmentek, hogy szintén nácizást kaptam, mert magamat keresztény embernek tartom. Én ezt a dolgot már betegségnek tartom, hogyha kimondom vagy leírom azt a szót, hogy zsidó, vagy ne adj isten kérdésbe foglalom, akkor az embert rögtön antiszemitává léptetik elő. Aki ennyire beteg az kezeltesse magát.
2009. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Most csak azért nem válaszolok vissza, az utolsó válaszoló kirohanására, mert teljesen intimidálva vagyok a nyers butaságától és záporoznak a könnyeim.


Ha már nem tudsz értelmes választ adni, választ az okokra, csak nyögd be ezt :D

Én röhögök inkább a TI nyers butaságaitokon.. jó sok szabadidőtök lehet, hogy éjjel nappal hárman négyen a jobbikot szidjátok :)

Csak nézzétek meg a százalékaikat ezeknek az embereknek.. rengeteg kérdésre válaszolnak amik a Jobbikról szólnak. Természetesen mindegyikben lehülyézik szavazóikat, meg hasonlók :D

Mindenki hülye csak ők nem.

2009. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

"Én inkább azt kérdezném, miért rohanta le ennyi SZDSZ-es az oldalt? Leszavazgatnak mindent..

Lenyilasozzák a jobbikot"


Ilyen a jobbikos ész. Egyik pillanatban kikéri magának, hogy nyilas, a másik pillanatban Hitlert dicsőíti. Vigyázat srácok: a jobbikosság hormonzavart okoz (jobbikos férfiak szeszélyesebbek a menstruáló nőknél, ld. a példát).

2009. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

A liberalizmus pedig súlyos értelmi és felfogásbéli zavarokat okoz. Példa erre a kérdések szándékos elferdítése, és a válaszok teljes mértékű kiforgatása.

Vigyázat, fertőző!

2009. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, én úgy vettem észre, valahányszor leírtam valahová, hogy jobbikos vagyok, a válaszom 60% alatt volt kivétel nélkül...és rosszul is esett, hogy pusztán ennyiért lepontoznak :( lehet, hogy a többiek is megelégelték ezt és vissza akarnak vágni... én már régóta nem pontozgatok, mert elegem lett az egész pontozgatásból,utálom,hogy valaki csak azért lepontoz mert olyan kedve van, nem csak politikai kérdésben, mindenhol...
2009. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!


Én ugyanezt vettem észre A Fideszeseknél.

Én Jobbikos vagyok...de ha értelmesen válaszolok egy kérdésre....netán bírálni merem a szent Orbánt és bandáját akkor egyből 60% alatt a pontszámom.

Nem a Jobbikosokra jellemző ez a viselkedés amit leírtál hanem a bedugult agyú se jobbra se balra nem látó Orbánista Fideszesekre.


A Jobbiknak meg azért nagy a népszerűsége mert a politikai elittel szemben ők foglalkoznak a kis emberekkel is.

Mert a jelenlegi politikai elittel szemben nekik nincs benn az alvilágban a kezük és nem követtek el "fehérgalléros" bűnöket.

Mert a jelenlegi politikai elittel szemben a Jobbik az ország reális problémáit veszi elő és ad rá reális és ésszerű megoldást.


És ha a bedugult agyú Fideszesek is néznének közvélemény-kutatást.Akkor látnák hogy a Jobbik a 25-35 év(tehát már érettebb korosztálynál) közötti korosztályban a legnépszerűbb,nem pedig az ennél alacsonyabbakban.

És azt is látnák hogy a Jobbik nem az MSZP-től vett el legfőképp szavazókat hanem a Miéptől és a Fidesztől meg az eddig politikától tartózkodó embereket nyerte meg magának.


Akárhogy is károgtok a Jobbik már a 2. legerősebb politikai erővé fog válni.Úgy hogy a zsidóbérenc média és a politikai elit a legjobban támadja minden oldalról,próbálja letörni,üldözni,besározni,betiltani....de sajna nem fog menni:)

2009. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!