Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány keze a Központi...

Gyurcsány keze a Központi Nyomozó Főügyészségre is elér?

Figyelt kérdés

[link]


Az eszem megáll, hogy úszhatja meg büntetés nélkül...



2012. júl. 20. 16:20
 1/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nincs bizonyíték,nincs nyomozás.(az más lapra tartozik hogy valaki esetleg megsemmisítette a bizonyítékokat...)
2012. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember van, aki Gyurcsánnyal együtt bukna és nem igazán van kedvük hozzá. Pont a mi kis összetartó politikai elitünk miatt nem volt itt még rendszerváltás.
2012. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AdamLeBron ***** válasza:
95%

Szerintem az a nevetséges, hogy ezt az embert egy ilyen mondvacsinált ingatlanügy miatt akarták meghurcolni és nem azért, mert egy országot tönkretett és a korrupt haverjai kezére játszott.


A Fidesz pedig elszámoltatást ígért és semmi nem lett a dologból.


Én már csak azt nem tudom, hogy ez az egész ügy Gyurcsányról vagy Orbánról mesél -e többet.


Erre mondják, hogy kéz kezet most. "Ezek ugyanazok."

2012. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Már elnézést, de eddig is vicc volt az ellene folyt eljárás. Annak alapján vádolták meg hivatali visszaéléssel, hogy volt egy megbeszélés a parlament nándorfehérvári termében, ahol ő azt mondta az érintetteknek, hogy csinálják az ügyet, ha törvényesen lehetséges. Ezzel Gyurcsány állítólag elvonta a Nemzeti Vagyonkezelő hatáskörét, mert ők bonyolíthatták le a telekcserét, és Gyurcsány nekik adott a hatáskörét meghaladó utasítást ezzel a megjegyzésével.


Ugye milyen röhejes? És szerényen megkérdezném, hogy ha az bűncselekmény, hogy egy miniszterelnök beszélget a beosztottaival és elmondja a saját véleményét is, akkor vajon Orbánt miért lehetne majd felelősségre vonni a bukása után? 10 000 rendbeli hivatali visszaélésért?


Azért kellett most ejteni a vádat, mert bár megkísérelték, nem tudták rávenni a többieket, hogy Gyurcsány ellen valljanak, így viszont semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy törvénysértő utasítással vádolják. Magyarország úgy látszik, van még annyira jogállam, hogy ne lehessen zéró bizonyítékkal elítélni valakit, még akkor se, ha Orbánék nagyon erőlködtek.

2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:
42%

Tudod, ha te nem borogatod az én fejemre a bilit, akkor én sem borogatom a tiédre...

Azért szeretni nem fogjuk egymást, és gondoskodunk is arról hogy ezt mindenki jól lássa is, de ugye vigyázol hogy ne lépj nagyon a tyúkszememre, mert én is szét tudom ám taposni a tiédet, ha muszáj...

Szóval kölcsönösen vigyázunk egymásra, az emberek meg csak szívják magukat nyugodtan, addig sem azzal foglalkoznak, hogy miért kell ennyi adót fizetni...


(Már a régi rómaiak kitalálták az "oszd meg és uralkodj" elvet, politikusaink pedig ezt sikerrel alkalmazzák az ország ELLEN. Ahelyett, hogy az ország érdekében tevékenykednének, hiszen AZZAL bíztuk meg őket.)

2012. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Némi mániákusságot vélek felfedezni egyes kommentelőknél....akit Ti bűnösnek akartok látni az mindörökre bűnös a szemetekben, hiába menti fel az igazságszolgáltatás....Bravo
2012. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha lett volna egy ici-pici bizonyíték ellene, a Fideszes Polt Péter nem ejtette volna el a vádat.

Nem szeretem Gyurcsányt,de ő és a haverjai sokkal kevesebbet loptak,mint Orbán és hívei az elmúlt 2 évben. (És az előző kormányzásuk idején is)

2012. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha elérne a keze akkor meg sem vádolták volna.

A másik hogy próbáltak tűzzel vassal kicsikarni mindenkiből egy valamirevaló terhelő vallomást de senki sem vallott Gyurcsány ellen, semmilyen bizonyíték nincs.

Szerintem ez koncepciós per akart lenni de mivel semmilyen terhelő dolgot nemtudtak előkaparni ezért beletörődtek hogy nemsikerült.

2012. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi volnék, a kérdező miféle logikai megfontolások után jutott el a kérdésében megfogalmazott állításig. Azért a vágyakat is meg kell alapozni, ha már szóba hozzuk.


Többen leírták: az elmúlt 22 év a politikai hatalomért folyó küzdelem története, mégpedig a nemtelen küzdelemé. A tetszőlegesen hajlítgatható törvények létrehozásában mindenki tettestárs. Csak néha ezt egyesek elfelejtik, és ennek alapján próbálják leépíteni riválisaikat. Majd pedig csodálkoznak, hogy nem megy. Nem fog menni később sem. Legalábbis a fontosabb személyek esetén.

2012. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!