Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország az egyetlen...

Magyarország az egyetlen ország, ahol a cigányság a legnagyobb kisebbség. Miért ilyen szegények? MIért csak K- Európában élnek? Az Unió miért bnem segíti őket?

Figyelt kérdés
Sőt! Csak 4 ország van, ahol a cigányok száma jelentős. Románia, Magyarország, Bulgária és Szlovákia. Ezekben az országokban mind meghaladja a cigányság az ország lakosságának 10%-át, de a románoknál és szlovákoknál a magyarok többen vanak, a bulgároknál pedig a törökök vannak többen. Ráadásul ezek pont az Unió legszegényebb országai (kivéve Szlovákia). Miért nem tesz az unió a cigányság beintegrálásáért? Azért mert őket Nyugaton nem zavarja? (MIvel a cigányság K- EU- ban él)

2012. júl. 23. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Kitakarítani hamarabb lenne őket, csak a cigányok nem kellenek egy országba sem:D

Nem akarja őket integrálni senki, sőt ők sem akarják integrálni önmagukat sehová. Nem akarnak beilleszkedni, nem tesznek érte semmit, így nem megy. A társadalom sem lesz elfogadó olyanokkal szemben, akik kilopják a szemüket. Megélhetési bűnözés? A kocsimat feltörték és egy kb 2000 ftot érő magnót vittek el, amit eladhatatlanná is tett, mert úgy tépte ki az állatja, hogy a vezetékek és csonkok is szakadtak. Ez nem megélhetés, csak egyszerűen ilyenek.


A skorpió át akar jutni a tó túloldalára, de mivel nem tud úszni, megkéri a békát, hogy vigye át a hátán.

– Dehogy viszlek! – ripakodik rá a béka. – Nem vehetlek a hátamra, hisz tudod! Te skorpió vagy! Megcsípsz, és én meghalok.

– Ugyan, ugyan, dehogy csíplek! Nem lesz bántódásod, megígérem. Csak vigyél át a tavon, kérlek szépen! – könyörög a skorpió.

– Nem, nem és nem! – így a béka – Olyan erős a mérged, hogy azonnal meghalnék tőle. Nem tehetem, ne haragudj!

A skorpió azonban nem adja fel ilyen könnyen. Tovább erősködik:

– Gondold csak végig a dolgot! Én nem tudok úszni, azért kértelek meg téged. Ha megcsíplek és meghalsz, én is vízbe fulladok veled együtt. Hát hülyének nézel te engem? – és így folytatja a kunyerálást egész áldott nap, míg a béka beadja a derekát, és beleegyezik végre:

– Jól van! Pattanj fel a hátamra! Átviszlek, csak már legyen vége!

A skorpió nagy boldogan felmászik a béka hátára, az pedig úszni kezd szaporán, hogy minél hamarabb átérjenek a túlsó oldalra. Félúton vannak már, amikor a skorpió, minden fogadkozása ellenére, mégiscsak belecsíp a békába. Pillanatok alatt elgyengül a béka. Az erős méregtől és az elképedéstől bénultan, haláltusájában zihálva, alig jön már ki hang a torkán:

– De, Skorpió! Miért? Mondd! Hiszen most meghalunk mindketten!

– De hát, Béka! Én egy skorpió vagyok! Ilyen a természetem!


Na ezért nem lehet őket integrálni sehová.

2012. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

itt van egy 2007-es becslés:

[link]


Mit csinálsz ennyi skorpióval?

Ott van a térképen hova érdemes még költözni a következő 100 évre, de "A franciaországi romák számát egyébként csak megbecsülni lehet, félmillió és egymillió-háromszázezer közé teszik a számukat."

2012. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen és az a félmillió- egymillió hány százaléka a 66 milliós országnak? föl sem tűnnek. de nálunk 10 millióból 1 millió cigány volt 1997- ben azóta több lett. nálunk meghaladja a 10 %-ot. náluk meg 1 %
2012. júl. 23. 15:56
 4/14 A kérdező kommentje:
a 600 ezer meg kamu adat. minimum 1 millió. Románoknál meg 2 millió. mindkét ország 10 %-a
2012. júl. 23. 15:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagy-Britanniában a külföldi bűnözők ezrei rejtőzködnek:

[link]


Egyébként mi a probléma..., pár 10 év és már többségben lesznek aztán megszűnik az integrálódás kérdése számukra...

2012. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de annak a 250 000- nek jó, ha 10 %- a cigány.. mondjuk 25 000 ember.. az egyesült királyság lakossága is 60millió... mi a 250 ezer a 60 millióhoz??
2012. júl. 23. 16:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen közel vannak hozzád :/
2012. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként épp az a gond hogy a vezetők ettől olyan "távol" vannak, illetve a tehetősek, mert ugye beülnek az autóba, nem a BKV-n utaznak, illetve védett környezetben laknak, így nem érzik át egészében a problémát...
2012. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez a cigányság egy nagy téma!


Nem csak én, sőt más is, rengetegen látjuk úgy, hogy magyarország közbiztonsága nulla, hiszne a cigányoknak mindent szabad.


Én kisvárosban élek 5000-en vagyunk, több mint fele cigány. Este kimennék az utcára egyedül összevernének, és meglopnának. Ha feljelentsét tennék, a rendőrség is kiröhögne és a papir mélyre kerülne.


Nekünk magyaroknak nincs annyi jogunk, mint nekik, mi háttérbe szorulunk velük szmeben.


Nem a pénzügyi problémák itt a gond m.o-n, hanem az általuk okozott közbiztonság. Ezért nem akarok itt élni, mert szeretek este sétálni, de itthon megvan kötve a kezem. Nem érzem úgy hogy biztonságban vagyok.


Ezt a videó is megmondja lejebb:

http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM

2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Orbán most hirdetett ki 0 toleranciát az antiszemita és a romaellenes megnyilvánulásokkal szemben. /TV2 TXT 122/

Eddig is sokkal többet engedhettek meg maguknak, mint mi. Ezentúl még el sem mondhatjuk mi a véleményünk róluk, mi leszünk büntetve ismét.

2012. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!