Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a Fidesz konkrét gazdasági...

Mi a Fidesz konkrét gazdasági programja? Hol találom meg a Fidesz politikai vagy válságkezelő programjának a leírását?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert,ugyebár jövőre nagy a valószínűsége hogy a Fidesz veszi át a hatalmat.És kíváncsi lennék arra a programra amivel majd a gazdasági és társadalmi problémákat kívánják kezelni.
2009. júl. 16. 21:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Sehol, mert nincs ilyen.

Csak a szokásos adócsökkentést-munkát-teremtünk lózungok.

2009. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos így van. A Fidesz csak lehordja az MSZP-t, hogy nem ezt kéne csinálni, nem így stb., pedig nekik még egy épkézláb tervük sincs (vagy legalábbis nagyon jól titkolják).

A Fideszben én azért csalódtam, mert amikor elkezdtem egy kicsit jobban foglalkozni a politikával, akkor szembesültem azzal, hogy a Fidesznek vagy nincs egyáltalán terve, vagy pedig sajnos a saját hazája ellen van.


Ugyanis 2 lehetőség áll fent. Vagy nincs terve, és úgy gondolja, hogy bármi, ami a fejükből kipattan, az jobb lesz az MSZP-nél (amit ugye nem tudhatunk, de még ők sem), de addig is aláássák őket, és hangoztatják a "mi majd jobban csináljuk" szlogeneket, nem lesz adóemelés stb, stb, ami ebben az esetben viszont hazugság, mert még ők sem tudják, hogy mit fognak tenni.


Vagy pedig a másik, hogy van konkrét tervük, amit nem hagynak kiszivárogni, addig is viszont nem hogy összefogással és a jó tervek felvetéséval foglalkoznának, hanem haggyák, hogy az MSZP nyugodtan "nég jobban tönkrevágja és csődbe taszítsa" az országot, már ahogy ők fogalmaztak.

Ne értse senki, én sem értek egyet az MSZP politikájával, és örülnék, ha más párt lenne, csak egyenlőre nem tudok sajnos jobbat mondani.

Üdv: Sx

2009. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%
micsoda szar agymosott söpredék...
2009. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Egyből rávágjátok, hogy nincs programja pedig még egy kicsit sem néztetek utána. Jellemző. Csak jelzem, hogy a blikkben is közölve volt.
2009. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
na aztán a blikk g*cire hiteles forrás.
2009. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

"micsoda szar agymosott söpredék..."


ILYEN ÉS EHHEZ HASONLÓ VÁLASZOKAT NEM KÉREK ! ! !


Én teljesen pártfüggetlen embernek gondolom magam.

Csak a Fidesz jelenlegi válságkezelő programjáról szeretnék infót megtudni.


Olyan válaszokat sem kérek amibe demagóg lózung kampány szövegek vannak.--PL: "munkahelyeket teremt,adókat csökkent,bér és nyugdíjemelést hajt végre,infrastruktúrát fejleszt..stb"


Olyan programtervet szeretnék látni ahol logikusan le van írva hogy hogyan kezeli a válságot ha hatalomra kerül. Hogy hogyan teremt munkahelyeket,hogyan csökkenti az adókat miközben emeli a béreket és nyugdíjakat és növeli a szociális támogatásokat és segíti a kisvállalkozókat.

Tehát hogyan tudja kigazdálkodni hogy a jelenlegi válságos gazdasági helyzetben az állam egyre kevesebb bevételből(adócsökkentés)az állam egyre többet adjon ki(béremelések,munkahelyteremtés,kisvállalkozótámogatás,szociális segélynövelés stb).

2009. júl. 16. 23:18
 7/31 anonim ***** válasza:
7%
kedves kérdező előbb írták le neked, hogy ettől az mszptől jobb megoldás sajnos jelenleg nincsen. a mi sorsunk az hogy tűrjünk aztán szépen csendben dögöljünk meg, mindezt úgy, hogy mégcsak ne is panaszkodjunk. sőt még legyünk hálásak is mindezért, hiszen a fidesz már régen tönkretette volna a gazdaságot, visszaállította volna a munkatáborokat és Iránnal közös atomprogramon dolgozna, hogy hadat üzenjen az egész világnak. Magyarország ennyire képes. Merjünk kicsik lenni. B@SSZÁTOK MEG!
2009. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"visszaállította volna a munkatáborokat és Iránnal közös atomprogramon dolgozna, hogy hadat üzenjen az egész világnak. Magyarország ennyire képes. Merjünk kicsik lenni. B@SSZÁTOK MEG!"


Te egy álomvilágban élsz ember??? Ennyire azért ne olvass olyan sok 168 órát!!! Inkább menj el pszichológushoz hogy valahogy kikúráljanak a fanatikus gyurcsány imádatból!


Mindezt teljesen pártfüggetlen emberként mondom!

2009. júl. 16. 23:34
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
te szerencsétlen, én csak ironizálni próbáltam, ezért is merészkedtem ekkora baromságot írni, mert gondoltam így egyértelmű lesz. hát nem. remélem azért más van olyan intellektuális szinten, hogy nem okozott problémát neki.
2009. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
nem olvasok 168órát és gyurcsánynak (kisbetűvel) hasonló sorsot szánnék, mint a románok Ceausescu-nak és kedves feleségének. csak sajnok ők se mentek vele sokra, mert aztán jöttek a másodvonalasok.
2009. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!