Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés aközött hogy lemondott Szegedi Csanád és hogy kiderült hogy zsidó?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 23:55
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

Nincs. Semmi összefüggés nincs köztük.

Már régen le akart mondani, ez csak a véletlenek egybeesése, hogy pont most derült ki róla, hogy milyen származású, és hogy ezt szándékosan letagadta.

Csak a gonosz emberek állítják, hogy itt bármilyen összefüggés lenne.

2012. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért kényszerült lemondani, mert kiderült, hogy valóban meg akart vesztegetni valakit, éspedig csak azért, hogy elhallgassák a származását.
2012. júl. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy vettem észre, hogy a vesztegetés lett volna a fő indok. Az nem volt baj.
2012. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szegedi azért hagyta el a Jobbikot, amiért Gyurcsány az MSZP-t: saját szavazóinak kínossá vált a múltja miatt.


Inkább lemondott, minthogy a jövőben a Jobbikot évekig zsidózzák.


Az szerintem viszont szánalmas, hogy valakit 1/4 zsidó számazása miatt mondatnak le. Baj van a párt alapvető eszméivel, hogy ez lett kínos a szavazóknak.

2012. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogyan Novák érzelmileg zsarolta, úgy én is lemondtam volna pedig a Jobbikban nem Szegedinek nem volt helye hanem Nováknak!!!
2012. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, dehogy!
2012. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Novák Előd:

"A média helyenkénti csúsztatásaival szemben nem Csanád zsidóságával van bajom, hanem annak elfogadhatatlan módon való elhallgat(tat)ásával. (...) újabb hazugság Csanád részéről az, hogy a hangfelvétel „nem eredeti”, manipulált volna, s ezt az állítását már a Hír TV is leleplezte, melyhez eljutott a vágatlan felvétel. (...) már közöltek is egy új részt, melyben Szegedi Csanád titkosszolgálati kapcsolataival henceg. Erről sem volt tudomása az elnökségnek"


Ergo: nincs közvetlen összefüggés, az elhallgattatás módjával (vesztegetés) illetve a végig tartó hazudozással volt gondja a Jobbik-elnökségnek.

2012. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem csak erre vártak, a mérsékeltek örülnek, hogy kirakták a hazudozó képviselőt, a szélsőségesek meg ünnepelnek, hogy elküldték a "mocskos zsidót".

De nem ezért kellett lemondania.

2012. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amíg csak az vált bizonyossá, hogy zsidó felmenőkkel rendelkezik Csanád, addig Vona nyíltan kiállt mellette, mondván, ők nem a származást nézik, hanem azt, hogy ki mit tesz le a nemzet asztalára.

Nos, most hogy kiderült, Csanád azt tette le az asztalra, hogy megvesztegetett valakit, csak hogy az elhallgassák a származását, nem maradhat tovább a Jobbikban egy ilyen, erkölcstelen lépésekre is képes ember.

2012. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Közvetett módon mégis azért tették ki mert zsidó :D
2012. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!