Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar ATV-n hétfő esténként látható Újságíróklubról?

Figyelt kérdés

Somos András,Bolgár György,Mészáros Tamás és Avar János valóban ennyire átlátják a Magyar politikai eseményeket?

Nekem nagyon tetszik a műsor mert nagyon keményen kiosztják a politikusokat...Szerintetek valóban igaz ami elhangzik ott? Mert ha igen akkor elég nagy a baj...:(



2012. júl. 29. 09:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
roppant színvonalas,értelmes műsor! nem sok minden nézek a dobozban(tv),de ezt hétfő esténként ha tehetem,mindig megnézem. sokkal átfogóbb,reálisabb képet ad a politikáról,mint a konkurens hír tv. azt mondom,hogy az Atv kevésbé elfogult a baloldallal szemben,mint a hír tv a Fidesz-el! régebben néztem mind a két adót,de most már az atv-t részesítem előnyben! Mészáros Tamás a kedvencem, intelligens,bölcs gondolatok, választékos szófordulatokkal megfűszerezve.abban műsorban nagy igazságok hangzanak el,ami egyes emberek fülét bánthatja...:)
2012. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én Avar Jánost értelmes véleményei miatt tisztelem, a másik három néha átcsap demagógiába.
2012. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele!:) Régebben néztem az Echo Tv-n a háttérképet Bayer Zsolttal az élen de azok egyértelműen Fideszesek! Inkább ezt nézem,tényleg nagyon jól beszélnek! :)
2012. júl. 29. 09:41
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően tetszik, mert többnyire a lényegről szólnak, értelmesen. És sajnos mára már csak ők egyedül. Mást már alig nézek a tévékben. Még jó, hogy nem mentek nyári szünetre, mert akkor már kizárólag fideszes szövegek, vagy a politikát betegesen kerülő gügyögés lenne műsoron.


Kritikaként azért megjegyezném, hogy a "műsorvezető", Somos A. egy elég balfácán figura, csak ront a műsor nívóján. Sokszor előfordul, hogy a többiek vezetik helyette a műsort, mert a kérdései irrelevánsak, nem odavalók, ezért kénytelenek helyretenni.

2012. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem én is,hogy András van amikor olyant kérdez amit a szakértőknek kell helyre rakni.De Somos Andris nem buta srác olvastam jogot is végzett csak néha olyanokat szól ...:D Amúgy én is úgy vagyok vele,hogy hála istennek hogy nem mentek nyári szünetre...tiszta unalom lenne minden nélkülük.:)
2012. júl. 29. 10:20
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
az atv egy szennyadó rosszabb, mint az rtl. ez a véleményem..
2012. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem Mészáros Tamás az aki a józan észnek megfelelően mond véleményt. Bolgár György kicsit balra húz, Avar János kicsit túl értelmez mindent.
2012. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Röviden kifejtem a véleményemet:

Atomot nekik!!!

2012. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Bolgár György hát igen Ő az az ember aki ha jól tudom előadást tartott a magyarországi helyzetről külföldön és olyan jól sikerült ,hogy a végén botrányba fulladt az egész. Ízig vérig hazafi azt mond amiért megfizetik.Sajnos ilyen is van,egyoldalú ideje a nyugdíjazása.
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok rossz kommunista amit csináltak a 70-80-90-es években + még a 8 évben azok után befoghatnák a pofájukat és az a szégyen , hogy létezik még az MSZP azok után amit műveltek.
2012. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!