Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre Magyarországo...

Mikor lesz végre Magyarországon olyan Büntető Törvénykönyv ami nem tesz faji megkülönböztetést?

Figyelt kérdés

Gondolok arra amikor magyar bánt cigányt az rasszizmus, de ha cigány bánt magyart az sima bűncselekmény.

Nem vagyok jobbikos.


2012. aug. 13. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem rémlik valami történet amikor rasszista (magyarellenes) cigányokat kaptak el, és a rasszizmus súlyosbító körülménynek számított.
2012. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 a 100-ból
2012. aug. 13. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bemásolnád a vonatkozó Btk. passzust?
2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A BTK nem tesz különbséget az elkövetők között. Az, hogy adott emberekkel szemben esetenként másként alkalmazzák, már egy teljesen más téma.
2012. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a Büntető Törvénykönyv hatályos szövege. Én is kíváncsi vagyok, hogy pontosan melyik része rasszista. Légy szíves hivatkozd meg, még ha vitatható is, hogy tudjunk róla beszélni.

2012. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

utolsó pontosan! Hiszen a jobbikosok egyátalán nem élnek idiótasággal, hiszen csak jobb gondolkodással vannak megáldva, mint a többi párt. Jelenleg. Pedig nem vagyok pártorientált.


Kérdező: Ez a btk amit szeretnél, akkor fog megvalósulni, ha a jobbik kerül élre. Ugyanis semmi baja nincs semilyen más "nemzetiséggel", csak pusztán a tények vezérlik őket, mivel tudják, hogy az ország 10/6-7-ét roma bünözések teszik ki, amik a többség miatt "nemzetiségi" előjelet kaptak:


lásd: Cigány bünözés...

2012. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Időpont ma 20:30-nak ment a jobbikos üzenet...
2012. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne hol van a BTK-ban faji megkülönböztetés.

Vagy az a bajod hogy nincs benne?

2012. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Soha,mert az államnak érdeke az hogy a cigány írtsa a magyart
2012. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

"#5

Köszönjük szépen a megnyílvánulást drága FIDESZ szavazó. "


Tudod, akinek nem inge, nem veszi magára. Látom jól felöltöztél. Nyilván erről is a Fidesz-szavazók tehetnek.


"Hiszen a jobbikosok egyátalán nem élnek idiótasággal, hiszen csak jobb gondolkodással vannak megáldva, mint a többi párt."


Mondjuk úgy: bizonyos dolgokban. Másokban meg...

2012. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!