Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fognak még butulni a...

Meddig fognak még butulni a magyarok?

Figyelt kérdés

Bevallom én is azok közé tartozom, akik a '90-es években annyit röhögtek az amerikaiak butaságán, meg mikor összekeverték a térképen Ausztriát Ausztráliával, stb.

De legyünk őszinték: mostmár nem jövő időben kell beszélnünk, Magyarországra is eljött ez a világ. Egy dolog, hogy a magyar nép erkölcsileg 0, de most már értelmileg is a béka feneke alatt vannak. Nem lehet külső körülményket okolni, önálló döntéshozatalra képes lények vagyunk, mindenki maga választ, hogy iszik és bulizik vagy tanul és művelődik. Az emberek Magyarországon mégis iszonyatosan buták. Vannak közöttük akik csak szakbarbárok, tehát valamihez értenek, és csak általános kérdésekben hülyék, de a többség sajnos agyilag zokni - függetlenül attól, hogy melyik pártra szavaz. Mi lesz így 10-20-30 év múlva, vagy mi történne ha egy katasztrófa érné Magyarországot? Fejlődőképes lesz így egyáltalán a magyarság, vagy megmarad egy 19.-20. századi nép értelmi szintjén ami elviseli a kívűlről jövő újjításokat, de nem fogja fel azok súlyát? Lehetne valahogy szerintetek 21. századi módszerekkel javítani ezen az elbutuláson? Csak mert én a Nyugat-európai népeknél nem tapasztaltam ilyesmit, pedig volt alkalmam néhányszor járni Franciaországban, Olaszországban, Svájcban és Németországban is. Az oktatásügyön kéne változtatni vagy lehetne valahogy általánosságban a kultúra felé terelni az embereket?



2012. aug. 17. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Tudatos ellenségeink részéről szerintem.A birka népet mindig könnyű igába hajtani.Meddig tűrjük még mi fotelforradalmárok is azt ami zajlik?
2012. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a magyarok butulnak szerintem, a többi ország tizenévesei közt is ugyanannyi (ha nem több) a gyökér...
2012. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, hogy nem csak a most felnövekvő generáció viselkedik úgy mint egy fogyatékos, 30-40-50 éves egészséges (nem alkoholista, nem drogos) emberektől is egyre cifrább ökörségeket hallok - olyanoktól, akiket régen nagyra becsültem épp a tudásuk miatt. Az ilyenekben, hogy a média meg a háttérhatalom butítja el az embereket nem hiszek: a média azt adja, amire az embereknek igénye van (ha Mónikashow kell azt, ha elmúltnyolcévgyurcsánytakarodj, akkor azt), a háttérhatalomnak (már ha valaki hisz az ilyesmiben) nincs sok befolyája egy ember magánéletére, gondolkozására és értelmi kapacitására.
2012. aug. 17. 17:55
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez a vad kapitalizmus ami itt folyik.
2012. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
így megy az ország a süllyesztőbe. Akikben nem teng túl a lojalitás és nem bírják elviselni a hülyéket, azok elmennek egy olyan országba, ahol jobb a helyzet. Például Hollandiába vagy Németországba. Mi marad itthon? Sok alkoholista meg néhány normális, aki meg is tud élni valahogy. Én azt mondom, hogy szarból nem lehet várat építeni
2012. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
A Nyugat-i erkölcs-gondolkodás-hozzáállás.
2012. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
A nyugati-európai (melléknév, kisbetűvel írandó) fiatalság erkölcsi-értelmi színvonala koránt sincs jobb helyzetben, mint a magyar.
2012. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
#5ös: Mert talán Németországban meg Hollandiában nem alkoholisták meg füvesek a fiatalok, egy akkor 16 éves holland haverom mutogatta nekem az iskolai (!) klubot, ahova betépni jártak órák után és rekeszszám vedelték a Heinekent...
2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Most, az szerintem csak mese hogy az amcsik butak.

ha ugy volna, akor nem naluk volna a sok sikeres ceg, a repules az urbe, a nagy tehnoligiaju katonasag meg stb. szerintem ok azt tanulnak amire szugseguk lehet. hiaba tanultunk mi mindent oszevisza amikor annak a 90% nem hasznaljuk a valodi eletben. A butulas oka, inkabb a politikusok gondolkodasanak koszonheto (minel butabb a nep annak konyebben lehet terelni) mint a nyugati eus stb viselkedesnek

2012. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
az hogy valaki betep vagy berug az nem jelent semmit, az egyik haverom minden hetvegen berugot mint a malac, es az osztalya legjobbja volt, most kint dolgozik kulfoldom mint programozo..
2012. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!