Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy nyilatkozhat valaki...

Hogy nyilatkozhat valaki ilyet? Cikk lent

Figyelt kérdés

nos.. ez a cikk [link] váltott ki belőlem egy 'kis'

agressziót.

Szerintem felháborító,hogy valaki ilyet nyilatkozik..

Szülőként vagyok felháborodva már a heti 5 tesitől is,de ilyet nyilatkozni...inkább próbáltok volna valamit tenni a nyár alatt,hogy a gyerekek le tudjanak zuhanyozni a tesi óra után (a lányom iskolájában van 2 zuhanyzó és ehhez van kb 17-18 lány meg 5 perc...)

arról nem is beszélve,hogy így csak megutáltatják a sportot,szerintem sokkal jobb lett volna,ha ingyenes szakköröket indítanak az iskolák-itt a gyerek olyat választanának ami érdekli őket


43N


2012. aug. 23. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Fel vagy háborodva a heti 5 tesi miatt? Nem ám örülnél, hogy végre mozog a gyereked, nem te annak örülsz, hogy a gép előtt lustul? :O -.-


Egyébként meg mi volt ezzel a baj, a szocializmusba a gyerek nem csak büdös volt tesi után, de ha vissza szólt akkor kapott egy taslit/körmöst és milyen érdekes akkor volt fegyelem, most nincs a tesi legalább megneveli őket egy kicsit elfáradnak, aztán legfeljebb rendetlenkedés helyett (még ha büdösen is, de legalább) figyelnek is az órákon.


Ez az egyetlen normális Fidesz ötlet a 2 évbe, ezt legalább becsüljük meg!


13/F

2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
A mai gyerekek egész nap a számítógép előtt ülnek, szerintem ez kifejezetten jó dolog.
2012. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Hiába no, ez a magyar "jobboldal". Nem baj ha kicsit büdös. Nem baj, ha ellenünk van az egész világ. Nem baj.
2012. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
heti 2 tesinél is a f@szomkivan, plána hogy a világ legs3ggfejebb tesi tanárja a miénk... talán az mond valamit hogy "ironman" kifejezetten rühellem az összes úgynevezett "játékot" is ami testnevelés órán folyik. ha tehetem inkább otthon, suli után biciklizek faterral 1 órát, többet érek vele
2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Shanokk ***** válasza:
45%

Ez ismét olyan "magyaros" intézkedés.

Én támogatom, hogy mozogjanak a gyerekek, de ehhez nincsenek biztosítva az alapvető körülmények, eszközök és a tanerőtöl is elvárják, hogy ingyen dolgozzon.


Persze tény, ami tény, hogy ezekre a felháborodásokra meg cikkekre, mint a tiéd is, érkeznek majd fanatikus válaszok, mint pl:


"A Tanár ne a pénzért legyen tanár, hanem a gyerekek miatt."

"Minek kellene torna óra után zuhanyozni a kölöknek, nekünk sem volt zuhanyzónk mégis felnőttünk."

"Persze, hogy nincsenek tornatermek, mert a szemét Gyúrcsánnn és a bolsi haverjai ellopták a lóvét."


A lényeg annyi, hogy felháborodhatunk, ez így lesz és kész és le fogjuk nyelni a békát, mert a birka magyar mindig csak nyel.

Te majd minden nap hintőporozod a gyereked, mert kicsípte az izzadság a bőrét. Jártok majd a balesetire stb.

2012. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Én is utáltam a tesit,de utólag vissza gondolva nem bánom,hogy annyit szivattak ott.Nem vagyok cukros,se nem kövér és máig sportolok,hogy ne is legyenek bajaim.

Szerintem igen is kell ez a mai világban főleg.

2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha esze nincs úgysem a gyereknek, legalább mozogjon.
2012. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

#1

Úgy látom a szövegértelmezést sem tanítják már rendesen, nem csak a testnevelést. Olvasd át újra! Nem a heti 5 testnevelés zavarja, hanem hogy nem biztosítják mellé a megfelelő tisztálkodási lehetőségeket. Tehát sem elég időt, sem elég helyet, hogy utána lezuhanyozzon. És ez elég általános.


Azt pedig, hogy mi volt a szocializmusban, 13 évesen aztán biztosan nagyon tudod.

2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem azzal van a bajom,hogy mozog majd a gyerekem,sőt örülök (mondjuk a lányom így is mozgott sokat és csak 1-2 órára ült a sz.gép elé),hanem azzal,hogy ahelyett,hogy tennének valamit a jobb körülményekért(több zuhanyzó)inkább kiemelik a hibát(hozzuk a törvényeket,de körülmények..hát azok nincsenek)


köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 23. 11:47
 10/21 A kérdező kommentje:
mint már írtam, sokkal jobb lenne,ha a gyerekek választhatnának mit szeretnének sportolni,biztosíthatnának több szakkört.
2012. aug. 23. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!