Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na a filmek alapján ki a...

1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
57%
Sajnos egyik sem hiteles.
2012. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Csatlakozom az előző válaszolóhoz!2010-ben voltam először és utoljára szavazni, többet nem fogok menni!Az embereknek rá kell jönniük, hogy nincs értelme egyik pártra se elmenni szavazni,mert csak addig kellesz, amíg beválasztod őket,aztán meg nagy ívben magasról lesz.rnak!33/F
2012. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem filmek alapján fogom eldönteni. A negyedik sem hitelesebb.
2012. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyik sem, mert mind propaganda.
2012. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
valamennyire hiteles még a fidesz
2012. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
14.26-os ez ugye csak vicc volt? Mert én jót röhögtem...:D xd
2012. aug. 24. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Egyetlen hiteles magyar pártnak a Jobbikot tartom.
2012. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dick Esmen ***** válasza:
60%
Hiteletelen az összes.Vérkomcsiból habzószájú antiszemita, KB tagból nacionalista,kiszesből kapitalista,konzervatívból kommunista,azokról meg ne is beszéljünk,akik csak épp hogy kiléptek az iskola kapuján,de szerintük már is okosabbak mindenkinél.
2012. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

"Hazaáruló, aki nem megy el szavazni,

Mert itt bármi történhet, te kussba' fogsz maradni."

Egyik párt sem hiteles, de már mindegyik kapott esélyt, úgyhogy a Jobbiknak is adni kell egyet. :) Ha az sem válik be, akkor államforma visszaállítása, alkotmányos királyság, vagy diktatúra, és vezetőt választani, de a Szent Korona alapján, ha értitek mire gondolok...

2012. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy érzem hogy a Jobbik az akinek még fel kell mutatnia a lapjait. Az MSZP és a Fidesz mint kiderült hatalmasat blöffölt, azt hittük hogy ász pár vagy talán szín van náluk, kiderült hogy egy kettes párra hívtak. A Jobbikot várom hogy mik vannak nála... (remélem érthető volt ez a pókeres szójáték):))
2012. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!