Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek semmit nem vesznek figyelembe, csak mintha a lámpát kellene megdörzsölni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Nevetséges.

Én személy szerint nem kedvelem Orbánt sőt sok intézkedést teljesen ostobának és károsnak tartok.


De!!


Elfelejtkezünk arról hogy a világ fejlettebb gazdaságai stagnálnak vagy recesszió közeli állapotban vannak.

Akik meg még néhány tizedet növekednek az csak a lendület műve.


Elfelejtik az mikor más Eus gazdaságokkal mérnek össze hogy nekik volt lehetőségük a válságra anticiklikus politikával reagálni, míg mi már agyig voltunk adósodva?


Elfelejtik, hogy a Bajnai által felvett IMF mentőcsomag visszafizetése éppen az idén aktualizálódik?


Stb stb



2012. aug. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek

Hamarosan jönnek azonban az MSZP fanok(a megmaradt 4-5).

Magyar politikában nincs jó választás csak kevésbé rossz,és szerintem ez jelenleg Vektor Viktor.De mivel mindenhol téma a sz@r helyzetünk és tapasztaljuk is kell a hibás.Hozzátenném,hogy Orbán látszat hazafi politikája is ha igaz is lassan halad.

2012. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Azért az a gazdasági agyrém, ami itt nap mint nap zajlik, egy pöttyet hozzájárul ahhoz, hogy úgy élünk, ahogy.
2012. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy divat lett az utóbbi 1-2 évben minden rosszat az adósságra fogni, de azért Orbán jó sokat tett azért, hogy még nagyobb legyen az adósságunk (2011-ben tetőzött!) és hogy lehetőleg mindenkit elriasszon Mo-ról.

Emlékszünk még a végkielégítések visszamenőlege 98%-os adóztatására? Befolyt belőle cirka 650 millió Ft, de a befektetők csak azt látták, hogy Mo-on visszamenőleges törvényalkotás folyik... Ez kiszámíthatatlanságot eredményez, nem szeretik!

Tudja vki, hogy 2011-ben hányszor módosultak az adószabályok? Pontosan 21-szer, átlagosan 17 naponta történt változás, ezzel sem nagyon lehet előretervezni, nem szeretik.

Vajon a magánnyugdíj vagyon államosítása pozitív tett egy befektető szemében? Nem hinném...

Emlékszünk még az ombudsmanok összevonására, az alkotmánybíróság jogkörének csorbítására? A demokrácia csorbult, a külföldi befektetők ezt sem szeretik.

... És még estig lehetne sorolni. Én nem várom, hogy bárki a lámpást dörzsölgesse, de az jó lenne, ha nem tennénk mindent tönkre. Szerencsétlen Orbán és a Fidesz, ha az elmúlt 2 évben nem ment volna a parlament közelébe többet tett volna ezért az országért, mint a fene nagy szabadságharccal... mondom mindezt úgy, hogy még sosem szavaztam a Fideszen kívül más pártra.

2012. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!