Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Skinhead akarok lenni, de...

Skinhead akarok lenni, de kételyeim vannak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Skinhead szeretnék lenni, de az arcvonásaim nem valami magyarosak. Ha kopasz vagyok, akkor is látszik az alkatomon, és a vonásaimon, hogy külföldi felmenőim lehetnek. Szerintetek így be fognak fogadni a skinheadek?

2012. aug. 31. 10:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen nézeteid vannak hogy skinhead akarsz lenni?

Mesélj elöször erről!

2012. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem fognak befogadni ha csak egy kicsit is barnább a bőröd vagy húzott a szemed vagy ilyesmi.Nem az számít,hogy magyar felmenőid legyenek hanem az hogy fehér börű legyél.Ha fehér vagy és magyarul beszélsz ki mondaná meg hogy a szüleid mondjuk románok,ukránok vagy mit tudom én micsodák.Ezért is hülyeség az egész mert senki nem tudhatja,hogy honnan származnak az ősei.Rengeteg ember él ebben az országban akiknek szlovákok meg románok az ősei mégis magyarnak tartják magukat és a környezetük is.Élnek viszont olyan cigányok is akiknek az ősei 500 éve vándoroltak ide tehát magyarabbak a legtöbb magyarnál mégis mindenki lecigányozza őket és nem tartják őket magyarnak.Szóval nem sokat számít,hogy milyen felmenőid vannak csak fehér bőrű legyél és mindenki magyarnak fog tartani.
2012. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Különben sem az a fontos, hogy nézel ki hanem a nézeteid...
2012. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Látom, hogy szép Hazánk idegenek kezébe van kiszolgáltatva, és szeretnék valamit személyesen is tenni a magyar ügyért, és a Hazáért... én úgy látom a skinheadek is ezt teszik, ha közéjük tartoznék többet tehetnék, és segítségem is lenne.
2012. aug. 31. 10:40
 5/32 anonim válasza:

Ha az antirasszista csoport érdekel, akkor nem hiszem, hogy a megjelenésed lenne lényeges:)


"Politikai irányzatok" [szerkesztés]

Apolitikus szkinhedek: Az igazi gyökerekhez kötődnek, a többi csoporttól eltérően tudatosan nem fogalmaznak meg kollektív véleményt a rasszizmus tárgykörében.


Antirasszista szkinhedek: antirasszisták, antifasiszták, szervezeteik a Skinheads Against Racial Prejudice (SHARP), az Anti-Fascist Action (AFA) és az Anti-Racist Action (ARA). Ugyanakkor előfordulhat, hogy nemzeti beállítottságúak.


Redskinek: nem pusztán antifasiszták, kifejezetten baloldaliak. Aktívan fellépnek a szélsőjobboldaliak ellen. Szervezetük a Red and Anarchist Skinheads (RASH) .


Jobboldali szkinhedek: konzervatív nemzeti irányzat, nem szélsőségesek vagy fasiszták.


Bonehead: szélsőjobboldaliak, hungaristák, fasiszták, neonácik. Ez az irányzat nem befolyásolja a közegben megjelent külsőt, nem minden esetben hord bakancsot és szűk farmert. Előfordulhat olyan is, aki vörös fűzőt hord, mutatva a vér tisztaságát és becsületét.


forrás: [link]

2012. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Szerintem sok szélsőjobbos azért borotválja le a fejét mert azt hiszi ezzel fejezi ki a rasszizmusát!


Miközben a skinheadek egy elég vegyes népség! nem is konkrétan politikai bagázs és a náciktól az anarhistákig mindenki megtalálható közöttük.


Itt találsz róluk anyagot:

Wiki: [link]

Magyar skinheadek: [link]

2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Én pont hogy nem akarok azzá válni, mégis húz a szívem. Rajtam látszik hogy 100% magyar vagyok, de ha te a hazáért akarsz vmit tenni, egyszerűen legyél hungarista..

Sőt..semmiféle -ista, -izmust nem kell magadra venni. Egyszerűen ne tűrd hogy birkaként kezeljenek, mindenkinek így kéne élni...

A skinhead mozgalom nagyon erős..ezt befejezem ha akarod írj..és ha mégis be akarsz állni, vagy vhova tartozni, akkor tudod utat mutatni...

2012. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha tenni akarsz az országért, tanulj ki egy szakmát, és dolgozz b*aszki, ne életidegen kopasz hülyékkel rettegj a nemzetközi zsidóösszeesküvéstől. Meg úgy konkrétan, mit terveznél tenni skinhead pajtásaiddal?
2012. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

"de ha te a hazáért akarsz vmit tenni, egyszerűen legyél hungarista.. "

a hungaristák mit is tettek eddig? SEMMIT. ostoba gittegylet.

2012. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ne legyél az! A többségük rasszista és nem olyanok, mint a Gárdisták tehát nem fognak megvédeni ha beléd köt valaki hanem azt akarják majd, véres küzdelemben megöld, és ez nem vicc a szkinhedek többsége vallóban erre megy a gyilkolásra....Ne legyél az!
2012. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!