Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tart az elszámoltatás?...

Hol tart az elszámoltatás? Hány jogerős elmarasztaló bírói ítélet született az "elmúltnyolcév" visszaéléseivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az a helyzet, hogy én nem hallottam arról, hogy valakit elmarasztaltak volna. Bár a Hagyó-per még most kezdődött el, az azért esélyes. Ez az egész elszámoltatás nem más, mint egy csúnya pofáraesés (sajnos). De ne is csodálkozzunk, ha egy ilyen őstehetségre bízták, mint Budai Gyula.
2012. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak az elmúlt 8 évre akarod az elszámoltatást? Miért nem az előzőekre, vagy Orbánra vonatkozóan is? Ő sem tisztességes munkából gazdagodott meg!
2012. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:
83%

Szerintem tele van cikkekkel a háló, hogy az ezerháromszáz valahány "ügyből" kemény 7 került bíróságra, de már abból is több felmentéssel zárult így vagy úgy.

Függetlenül attól én mit gondolok itt emberek bűnösségéről, azért ez előre borítékolható volt és nem azért, mert nem történt semmi, de még most is kéz kezet mos.

2012. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig asszem 7-8 elmarasztaló ítélet született...


... Budai Gyulával szemben mert b.romságokat állított amik hazugságok és elvesztette a legtöbb pert!


Most azt nem is nézve hogy pl Esztergom "elszámoltatását" nagy sajnálkozások közepette nem engedte pedig ott aztán a volt fideszes vezetés keményen elköltött mindent és akkora adóssághegyet hagyott hátra amit szinte lehetetlenség ledoglozni. Pláne úgy hogy a fideszes többség mindent leszavaz...

2012. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Semennyi.De így legalább a figyesz megint kihasználhatja ezt a kártyát.
2012. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hunvald kapott 1,5 évet, 2,5-öt ült előzetesben, így 1 évért fog kártérítést kapni.
2012. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ennyi felmentő ítélet született, meg gyakorlatilag egyetlen fejest sem sikerült megfogni még nem azt jelenti, hogy nem is történt semmi, csupán azt, hogy a kormánynak nem állt érdekében a valódi elszámoltatás, csupán csak a cirkusz (látszat). Már csak az a kérdés miért? Nem higgyük, hogy ezek szentemberek, simán lehet, hogy ők is benne voltak a mutyikban. Vagy egyszerűen csak nem akarják, hogy egy esetleges kormányváltás esetén őket is elszámoltassák és lecsukassák. Vagy mindkettő.
2012. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elmúlt 23 évre visszamenőleg kellene az elszámoltatást kérni. Adófizetőként is jogod lenne hozzá!!!!Akik pocskondiázzák a Kádár redszert, azok is abból emelkedtek ki!!! A pártok emberei "szívességi" alapokon keresztűl felfelé buktatják egymást.Ha emlékszel a nevekre akkor igen sok ismerős van benne!!!!!! A 2012 évben az Orbán csapata országos elbocsátásokat rendezett. A kozigallas.hu lapon is láthattad amint lefejezte:az egyetemeket,múzeumokat,bíróságokat...stb és talán sosem fogjuk megtudni:Mi történt azokkal az Ügyészekkel akik Pintér Sándor ügyét vizsgálták!!!!!Gondoltam amíg az Orbán kormány van hatalmon,addig kihagynám a bíróságra való mászkálást....
2012. okt. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!