Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne Vona Gábor jó...

Miért lenne Vona Gábor jó miniszterelnök? Mivel nyerte el máris a te bizalmadat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 08:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
ja nem ezt akartam, ezt akartam: "ez egyeseknek már magas*
2012. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
Ez az amcsizós-németezős hátrányos helyzetű tudatlan minden topicba beír?
2012. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Az ország érdekeit szolgálja, nem behúzott farokkal az EU meg az USA seggét nyalja tisztára. A sok ATV-s meg osztja az észt, hogy Irán lesz a barátunk meg háború :facepalm: Ilyet nem mondtak. Kelet felé kell nyitni, mivel onnan jöttünk, és mivel a nyugat eddig csak sz.art adott, hátba szúrt (lásd pl.: '56 és egyéb esetek), de a keletiek közül sokan most is barátként, testvérként tekintenek ránk. Amúgy nem lehet az ilyen megjósolni, lehet marha jó le,,e lehet béna, meg az is, hogy nem csinálna semmi lényegeset. De jobb lenne, mint azok, akik már harmadjára ülnek ott, még sincs semmi eredmény, csak mínuszban.
2012. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

Akkor itt egy jobbikos véleménye:


Vona Gábor nem biztos, hogy jobb miniszterelnök lenne, mint x vagy y, de egy biztos: nem lenne rosszabb. És akik azt mondják, hogy úristen, ha ő lenne a miniszterelnök, akkor romalázadás így, fejetlenség úgy, azok valótlant állítanak, és/vagy félnek attól, hogy nekik szar lenne egy jobbikos kormány alatt. Nézzünk szembe a ténnyel: a rendszerváltás óta ez az ország egy csődtömeg politikailag. Minden regnáló politikai párt (a Jobbik kivételével) volt már hatalmon, nem is egyszer, és én nem látom a hűdenagyjólétet. Akkor van joga bárkinek a Jobbikról is lehúzni a keresztvizet, ha csak egy percet is voltak már kormányon. És a fintorgóknak stílszerűen egy Vona-idézettel válaszolok: ,,Csak az fél tőlünk, akinek félnivalója van."

2012. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Az elég gyenge érv, hogy mivel ő még nem volt, hát akkor legyen ő. És mi a garancia arra, hogy nem lesz sokkal rosszabb mint az eddigiek? Mert attól még, hogy az eddigiek rosszak voltak, lehet még rosszabb is. Azért a kormányzás komolyabb dolog annál, hogy egy eleve őrültségeket hirdető pasasra bízzuk azzal a jelszóval, hogy hagy próbálja meg ő is. Nagyon sokba fog kerülni ez a próba, ha netán sor kerül rá.
2012. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%
Vona Gábor Reptoid, így alkalmasabb mint egy ember.
2012. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én személyesen beszéltem vele.Igaz,hogy kimondja az igazat, de megoldást nem tudott mondani a jelenlegi problémára.Mi probáltuk a támogatásunkat nyujtani,de a szavaiból azt vettem ki,hogy neki így megfelel Ő még most nem akar miniszter elnök lenni.

CSalodást okozott,de kedves és közvetlen ember.

2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Jókat mondanak, pótolják a többség hangját a parlamentben, de ezen kívül engem sem győztek meg semmi többel, és jó retorikával rendelkező miniszterelnökünk volt már, akire azt hittük megment... és mi lett belőle, még a saját oldala se szereti már összhangúan.


Szerintem ha ezt az EU-ból való kilépést elhagyná, (nyugodtan olvassatok utána, hogy rosszabbul járnánk)

és tudnám hogy nagyjából mit szeretnének, és lenne jó szakember mögöttük, akkor esetleg.


OFF: Történelmi tény, nyugattól jót eddig nem kaptunk (és amíg a dolgok így haladnak nem is fogunk) lásd trianon,56,VH-k, (védtük európát a töröktől és minden egyébtől míg ők meg vígan kereskedtek és támogatták őket, amikor meg ezt felismerve összefogtunk a törökkel ellenük, egyből ellenünk fordultak, és Hőseinket az "ellenség" törökökhöz száműzték (Rákóczi).


Akkor is és ma is, tartani kéne a távolságot kelet és nyugat között, mert nem véletlenül vagyunk mi KÖZÉP-európa.

2012. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%
ugyanolyan hazug, képmutató alak, mint a többi politikus
2012. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Mivel nyerte el a bizalmam?Azzal hogy kiléptetné Magyarországot a rabló EU-ból
2012. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!