Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mennyire érzed...

Magyarországon mennyire érzed magad magyarnak? Rengeteg pénz költöttek "Országimage" programra, hogy szeresd Magyarországot! Ettől a műsortól szenvedélyesen fogod szeretni? Mit ajánlanál mivel lehet rávenni az embereket az ország szeretetére?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

"Magyarországon mennyire érzed magad magyarnak?+


100% -osan.


"Rengeteg pénz költöttek "Országimage" programra, hogy szeresd Magyarországot! Ettől a műsortól szenvedélyesen fogod szeretni?"


Amúgy is szenvedélyesen szeretem, pedig nem láttam a műsort. Gyakorlatilag ezzel a madarat tanítják repülni. :D


"Mit ajánlanál mivel lehet rávenni az embereket az ország szeretetére?"


Semmivel. Aki most utálja az akkor is fogja, ha fejtetőre állunk és forogni kezdünk.

2012. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csak pénzpumpának jó az aktuális kormány cégeinek!


A legjobb országimázs és a legjobban akkor fogom szeretni hazámat és akarok itt élni, ha a kormány nem engem akar lerabolni hogy költekezhessen és nem a saját cégeinek akar kijuttatni minél több pénzt!!

2012. okt. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2/2-nek igaza van! Ha majd meg lehet tisztességesen élni ebben az országban a népnek, nem csak a nagyuraknak, akkor szeretni fogom az országot.
2012. okt. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Semelyik kormányintézkedés nem tudja befolyásolni a magyarságtudatomat!Az öntudat nem kívül gyökerezik,hanem belső világomban!Magyar nem attól lesz valakiből,hogy azt külsőségekben éli meg,hanem ha törekszik a becsületességre és a magyar közösség szeretetére!Önmagam szeretetétől a nemzet szeretetéig!Ez akkor is így van,ha némelyek megpróbálják megvásárolni tőlem és akkor is ha meg szeretnék erősíteni ebben!Állandó!Ezt az sem tudja befolyásolni,ha egy számomra értelmezhetetlen fogalommal akarnak elvarázsolni és az sem,ha eladják alólam a földet!A gyökerek sokkal mélyebben,a tudatomban vannak!


Fura,ha valakit erre rá kell venni!Ez,"van",nem pedig jön-megy!

2012. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon is, igazi szittyatarzan vagyok.


2. Nincs annyi pénz, ami ellensúlyozni tudná az Orbán kormány munkáját.


3. Milyen műsortól? Nem nagyon nézek TV-t.


4. Az emberek nem az országot utálják, hanem a benne uralkodó állapotokat. Ezek megváltoztatását ajánlom.

2012. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész arról szól hogy ő mekkora nagy magyar!

Ja meg a reklámcégek bevételeiről.


Egy honfi nem hangosan parádézik magyarsága mellett, hanem azt nézi mit tehet az országáért, és nem azt hogy az ország mit tesz érte.

2012. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom az országot és büszke vagyok arra, hogy ehhez a néphez tartozhatok. Csak sajnos hamarosan már ott tartunk, hogy nekünk kell fizetni, hogy dolgozzunk...
2012. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!