Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki volt az USA...

Szerintetek ki volt az USA eddigi legjobb vezetője? Miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kennedy , nem tudom szimpatikus
2012. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
id. Bush mert Reagan mögött olyan politikai munkát végzett a kommunista rendszer bukásáért ami egyedülálló, úgyismint egy nagyhatalom UssR visszavonul a gyarmatairól, egy puskalövés nélkül.
2012. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A sok JFK fan előtt még én is megszólalnék.


Én D. Dwight Eisenhower-t tartom legnagyobbra az amerikai elnökök közül.

Sok érdemét leírhatnám kútfőből is, de egy Wiki cikk mégiscsak közérthetőbb.


[link]

2012. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

Thomas J. Whitmore, mert legyőzte az idegeneket és megmentette az emberiséget :)

A többi csak egy bábu. Semmi beleszólásuk nincs a dolgokba, csak egy álarc, amivel az AIPAC takarózik és hülyére veszi a népet.

2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
George Washington
2012. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

#2


Idióta.Ő volt az egyik legnagyobb bűnöző a világon


Ilyet hogy legjobb nem tudok mondani,inkább úgy mondanám hogy voltak jó páran


A Thomas Woodrow Wilson előtti elnökök közül sokan jók voltak mert nemet mondtak a zsidók bankrendszerére.Azonban a retardált Thomas Woodrow Wilson elfogadta azt így azóta küzködik USA komoly anyagi gondokkal mivel a zsidók felvásárolták egész USA-t a FED-nek köszönhetően


Kiemelném még John F. Kennedyt aki említést tett a háttérhatalomról,meg is ölték,nem véletlen

2012. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vadkan01 ***** válasza:
Szerintem Andrew Jackson volt a legjobb mert ő volt az egyetlen elnök aki csökkentette az államadósságot és kamatmentes dollárt nyomtatott népének. Az utolsó szavai ezek voltak "Megöltem a bankot"
2012. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!