Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor is van értelme Bajnai...

Akkor is van értelme Bajnai visszatérésének ha a Milla oldalán lép fel?

Figyelt kérdés
Nos, én nem szeretem Bajnait, sokan igen (ez legyen magánügy most), de a legtöbben ezen az oldalon egyet értettek abban, hogy a Milla már régen lejáratta magát. Érdemes Bajnainak beállni egy ilyen szervezet mögé?
2012. okt. 12. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Bajnai visszatérésének mindenképpen lenne értelme, de nem hiszem, hogy bármelyik párthoz beállna.
2012. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Bajnai = Gyurcsány


Ugyanaz, csak pepitában. Háttérben úgyis megegyeznek és Bajnai lesz a közös jelöltje az mszp-dk-lmp kolaíciónak.

2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bizonyíték: [link]
2012. okt. 12. 11:34
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Amelyik pártba belép Bajnai, arra fogok szavazni. Nem azért mert Bajnai fanatikus vagyok, de másra egyszerűen nem tudok szavazni...
2012. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
És ha az mszpbe, netán a dkba fog belépni Gordon, akkor oda fogsz szavazni??? (elmebeteg egy ötlet)
2012. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Bajnai lopós, csak ez a probléma bele.
2012. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Oda szavazok ahol Bajnai lesz a Miniszterelnök jelölt, bármilyen társulat is legyen mögötte én maximálisan megbízok benne. Nincs más alternatíva Magyarország előtt ez mára bebizonyosodott!

Unortodoxék leszerepeltek.

Vagy Bajnai vagy a további leépülés, ismétlem sajnos nincs más lehetőség Magyarország előtt.

2012. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem sőt. Bajnainak létre kéne hoznia egy liberális/libertariánus pártot, nem a veszett baloldallal jópofiznia.
2012. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
szipósok gyülekezete a Milla
2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát elég indulatos/szélsőséges válaszok jöttek eddig. Őszintén szólva nem tudom, van-e értelme Bajnainak meg a millának, de elég elkeserítő ez az egész bénázás és széthúzás a nem fideszes oldalon. Így nagyon nehéz lesz leváltani Orbánt, bár ahogy látom, 10 emberből 9 le szeretné váltani.


Amúgy nekem az a teóriám, hogy Bajnait Washingtonban már kijelölték Orbán utódjának, az ő alapítványa kapott egy csomó pénzt amerikai kormányzati forrásokból. Ahhoz, hogy valakit felépítsenek, hogy meg tudjon jelenni a nyilvánosságban, pénz kell, és én úgy látom, hogy ez most csak Bajnainál van, tehát más nem is fog tudni alternatívaként megjelenni. A DJ karakterű Mesterházy, vagy más, úgy-ahogy ma ismert figura meg fel se merül.


Én nem csíptem Bajnait, különösen az ingatlanadó bevezetése miatt, meg amúgy is, ahogy látom ő majd egy dologban lesz kiváló, a megrendelt megszorítások mosolygós, készséges bevezetésében. Tehát sok jót nem várok tőle, de Orbán diktatúrájával szemben, ha más nem lesz, elképzelhető, hogy rászavazok.

2012. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!