Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai lesz az MSZP és a DK...

Bajnai lesz az MSZP és a DK közös miniszterelnök-jelöltje?

Figyelt kérdés

Bajnai bejelentette, hogy visszatér a politikába.

Gyurcsány pártja támogatja Bajnait, valószínű az MSZP is mögé áll.

Az LMP bizonytalan, szerintem inkább önállóan fognak indulni a következő választásokon, hogy bizonyítsák "lehet más a politika".

Mit várhat Bajnai ettől a szövetségtől?


2012. okt. 23. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Megnéztem mit írt a Neue Zürcher Zeitung a Mai napról, csak Bajnairól írnak:

Nyilván a nyugati média nem közvetít Orbánról, megvan az új emberük.

[link]

2012. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ma lényegében pont azt jelentette be, hogy az MSZP és a DK is bekaphatja..."


És persze a királyi tévé, de nem csak ők, valamiért próbálják ennek ellenkezőjét bizonygatni. Pedig az a "soha többet nácik, soha többet kommunisták" elég egyértelmű volt szerintem.

2012. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ugyanez van a Wiener Zeiungban is.

Emlékezzünk csak, az osztrák pénzintézeteknek mennyire elegük van már a bankok szorongattatásából. Íme a reménysugár:

[link]

2012. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
:) nézd meg balos média mögött 3-4 médiagyár áll egész euban !!! ez látszik az eu parlamentben is olyan egységesen kiállnak egymásért, még a jobbosok nyilvánvaló érdek ellentétek miatt nem támogatják egymást... pl.: egy román v. egy francia földtörvénynél két jobboldali politikusnak más lesz a véleménye még a balosoknak biztos lehetsz benne, h. ugyan azt fogják hangoztatni ...
2012. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én őszintén remélem Bajnai mögött ott lesz az mszp dk szdsz is ... mert így sokkal könnyebb lesz meggyőzni az elvakult embereket, h. összenő ami összetartozik!
2012. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Komplikato ***** válasza:

"Emlékezzünk csak, az osztrák pénzintézeteknek mennyire elegük van már a bankok szorongattatásából."


Az egy dolog, de nemrég államosított a "nem komcsi" kormány egy osztrák céget, de közben "véletlenül" benyelték az idei bevételüket ... ezért most kb. ÖSSZES osztrák cég ideges. Még kicsit idegesek lesznek a németek, japcsik és koraiak és akkor lehet termelni krumplikapálásból, meg búzából a GDP-t ...

2012. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Komplikato ***** válasza:
14-es Ja hogy egész Nyugat-Európa komcsi, csak a magyar Fidesz-KDNP a tiszta, lol. Ilyenekhez mit kell beszedni? :D
2012. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
melyik osztrák cégra gondolsz? mert szerinted ők nem kaptak érta pénzt? privatizációtól csak az fél aki nem akar lemondani a nyereségről .... mindig fáj a fejük h. rossz a piac nem éri meg befektetni még se akarnak ki vonulni ...
2012. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Komplikato ***** válasza:
Osztrák cégekről jut eszembe, egy halom volt és jelenkori Magyar "Királyi" Posta dolgozóval beszéltem, egyszeri talpastól a középvezetőig. És nem derülátóak, januártól BÁRKI nyújthat postai szolgáltatást, az állami posta egy csődtömeg. Az osztrák posta meg 1.5 éve építi ki a hálózatát és színre fognak lépni, ez fix. És lesznek mások. Megint meg lehet majd lesni mennyire "jó gazda" az állam, szerintem az állami cukor konszern nem térdelt be olyan gyorsan mint a posta fog.
2012. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Komplikato ***** válasza:

"Én őszintén remélem Bajnai mögött ott lesz az mszp dk szdsz is ... "


Ki van csukva. SZDSZ halott, a DK egy zombi, az MSZP meg gyakorlatilag köpött Gordonra és ő meg vette is a lapot. Az meg, hogy Gyurcsány mit nyilatkozgat vagy az, hogy a Kuncze ott ólálkodott tízezrek között, nem fogja az ellenkezőjét bizonyítani, bármennyire is szeretnék ők ezt hinni vagy elhitetni ... mondjuk veled.

2012. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!