Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet más a politika?

Lehet más a politika?

Figyelt kérdés
Ti mit szórnátok szívesen parlamenti képviselők fejére? Vagy mit látnátok szívesen potyogni a karzatról a Parlamentben? Kezdtem kételkedni, hogy az LMP nem akar valóban más politikát, de egyre tehetségesebbnek tűnnek. Lehetne ez magyar specialitás, Ukrajnában, Szerbiában rendszeresen bokszolnak, nálunk lehetne ötletesebbnél ötletesebb dolgokkal megszórni a politikai riválisok fejét. Én például szívesen ledobnék gázzal megfojtott csirkét, ami zuhanás közben felrobban, mert nem akarok ilyen csirkét enni. Ti miket dobnátok le?

2012. okt. 29. 21:20
1 2
 1/19 Komplikato ***** válasza:
100%

"Vagy mit látnátok szívesen potyogni a karzatról a Parlamentben?"


A Parlamentet magát, csak kár lenne a szép emlékmű épületért ...

2012. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
A politikusok fejét szívesen látnám potyogni a parlamentben. Mindegyikét.
2012. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ment a pont! Jó ötlet. Csak kicsit elvonatkoztattam. A képviselők egymást is dobálhatnák a karzatról, ez is lehetne magyar specialitás, a cseheknél volt a defenesztráció, ami a politikai riválisok ablakon kihajigálása volt, nálunk lenne a deparlamentáció. Mennyivel izgalmasabbak lennének a parlamenti közvetítések, és valóban más lenne a politika.
2012. okt. 29. 21:31
 4/19 A kérdező kommentje:

21:28

Szerintem egyben látványosabb, jobban növeli a közvetítések nézettségét.

2012. okt. 29. 21:33
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
zyclon-b gázkristályokat.
2012. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Nemzeti Konzultációs Kérdőíveket! Mindet, amit valaha kiküldtek! Muhahahaha....
2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Dobhattak volna keményebb cuccokat is, de azért így is öröm volt látni a nagy konzervatívok ideges fejeit. Azért kiváncsi lennék, hogy 20 évvel ezelőtti önmaguk mit szólna, ha ilyen begyöpösödött öregekként látná a fiatal demokratákat.
2012. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Komplikato ***** válasza:

"Nemzeti Konzultációs Kérdőíveket!"

De csak is kötegelve.

2012. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Érdekes lenne figyelni a stratégiákat, nyilván előbb utóbb lennének, akik figyelik melyik frakció indul a karzat felé. Megjelennének a különböző védelmi eszközök, esernyők, gázmaszkok. Lehet, hogy füsttel vizuális elhárítást is tudnának alkalmazni a lent maradtak. De egész biztos idővel válaszcsapások is lennének. Amikor pedig véletlenül egyszerre jelennek meg a karzaton dobálhatják egymást.

Tényleg jó lenne, egyre jobban kedvelem ezt az LMP-t, valami formabontót vártam tőlük, ez már alakul. Bár a múltkori kikötözősdi is jó volt. Tudják, hogy az ország más politikára vágyik, csak ne hagyják abba!

2012. okt. 29. 23:30
 10/19 anonim ***** válasza:

mustárgáz, ciklon-b...


ezek nem tennének kárt az épületben

2012. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!