Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek tényleg meg akarnak...

Ezek tényleg meg akarnak bukni 2014-ben?

Figyelt kérdés

Legalábbis Budapesten...


[link]


2012. okt. 31. 11:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Én egyetemista vagyok, tehát még tanuló, és nekem eddig volt

egy lélekhatár, ami felett semmi esetre se adnék ki többet bérletért ilyen szutyok szolgáltatásért, ez 10 ezer forint, most ezek meg felemelik 10500-ra, na eddig voltam Fidesz szavazó, bár eddig is rezgett a léc!

2012. okt. 31. 11:15
 2/22 A kérdező kommentje:
Bocs, 3850 helyett 4150...de én 4 ezer forint felett semmi esetre se akarok többet kiadni ezért.
2012. okt. 31. 11:23
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

ti szavaztatok rájuk, egyétek meg amit főztetek.

ha szükséged van bérletre, úgyis ki fogod fizetni.

2012. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%

Inkább a nyuggereket b@szogatnák, meg a sok gyp kártyásat...

Meg esetleg javítanák az ellenőrzés minőségét...

2012. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Már régóta nem emeltek a bérletek árán, miközben drágult a benzin és az áram is. Várható volt, nem is értem, miért vagy felháborodva.
2012. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

A Bp iek még csak hallgassanak!

Ők legalább keresnek valamennyit, amihez a 10500 ár még csak csak. De sok vidéki nagyvárosban már ma is 12000 a bérlet és hát a jövedelmek messze nem azonosak!


Gondold már el, hogy 70000 ből csak 12000 a bérlet, és mehetsz dolgozni.


Valahogy nagyon nem reális már ez az egész ország.

2012. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"ti szavaztatok rájuk, egyétek meg amit főztetek. "


Igen?! És szerinted honnan a francból tudhattuk, mi fidesz szavazók 2 éve, hogy ezek ekkora baromságokat fognak itt csinálni ebben a f@szom városban? Nem inkább az ÁFA-t kellene csökkenteni jócskán? Hogy szakadna meg mind...

2012. okt. 31. 11:29
 8/22 A kérdező kommentje:

"Valahogy nagyon nem reális már ez az egész ország.

"


Tényleg nem az! Nálunk a legdrágább és a leggagyibb a közösségi közlekedés egész Európában a keresetkhez viszonyítva!

Na lehet, hogy Bukarestben meg Szófiában még gagyibb, ENNEK ÖRÜLJÜNK!! Hogy rohadjanak meg...

2012. okt. 31. 11:31
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Leggagyibb tömegközlekedés? Amikor minden második utcában jár valami? Ráadásul 5-10 percenként? Ha ez neked gagyi, akkor vázolhatnád, hogy mi kell neked.
2012. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem a mennyiséggel van baj, hanem hogy tele van mocskos csövesekkel, össze van hányva mindig minden külvárosi vonal, az ülések mocskosak, nem hogy egy olcsó farmer nadrágot, de még egy utolsó melegítőt is sajnálnék, hogy leüljek azokra az ülésekre, az ellenőrök bunkók és türelmetlenek, ha tömeg van, akkor arrébb lökik az embereket a villamoson, mert csak úgy tudnak beljebb menni a többi utashoz, bűz van mindenütt, ráadásul kurv@ drága az egész, gyalog meg biciklivel senki nem fog menni majd a minuszokban több kilómétert!

Kéremszépen, ez a balkán!

2012. okt. 31. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!