Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hallottatok arról, hogy...

Ti hallottatok arról, hogy mintegy 242 milliárd dollár értékű forint van off-shore számlákon, ami az államadósságunk 2-2,5-szöröse?

Figyelt kérdés

Ez egészen elképesztő adat, kb. 50 ezer milliárd forint, ami jelenleg külföldi adóparadicsomokban csücsül. Ebből a pénzből fel lehetne virágoztatni Magyarországot, ha forogna, be lenne fektetve és nem pihenne semmire sem költve.


[link]



2012. nov. 21. 00:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Akkor még nem volt offshore!

A Pénznyomtatás államosítása és a bankok alacsony és csökkenő törzstőkéjével szemben akart fellépni.

Illetve az ezt támogatott pénzpiaci lobbi ellen."


Tudom, hogy ez ellen akart fellépni, és azt is tudom, hogy te tudod, hogy én arra gondoltam, hogy általánosságban ment a rendszer ellen. Csakúgy, mint nagyon sokan mások, teljesen más alapon ugyan, de hasonló nagyságokkal, körökkel szemben.

2012. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!