Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar ez az ember kifejteni...

Mit akar ez az ember kifejteni? (ÉRTELMES VÁLASZT)


2012. nov. 24. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Elemzi a nyírkai jóslatot.
2012. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A "nyirkai jóslatról" beszél nagy és naiv beleéléssel, és enyhe szalonjobbikos zsidózással. Csak az a gond, hogy a nyirkai jóslatot 200
2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*2000 után írták, és nem a '40-es években. Hamisítvány.
2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat ,de én a arra vagyok kíváncsi mit jelent amiről beszél. Nagyon kódolt a nyelv valaki lefordítaná magyarra?
2012. nov. 24. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Lefordítani???


Ez egy zagyva "jövendölés" amibe mindenki azt ért bele amit akar!!!


Még hogy a libsik akarják legalizálni a füvet?? :))

Ez a jobbikos csapat láthatóan erősen addiktív szereket szokott használni!!! :DDD

2012. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyéb?
2012. nov. 24. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:

"*2000 után írták, és nem a '40-es években. Hamisítvány."


Nem vágom mért lenne hamisítvány. Az évszám akkor játszana szerepet ha a dolgokról a bekövetkeztük után írna és úgy próbálná beállítani, mintha azokat előre jósolta volna meg. Jelen esetben ennek hamisítvány értéke nulla, mivel még be nem következett dolgokról ír.

2012. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem vágom mért lenne hamisítvány. Az évszám akkor játszana szerepet ha a dolgokról a bekövetkeztük után írna és úgy próbálná beállítani, mintha azokat előre jósolta volna meg. Jelen esetben ennek hamisítvány értéke nulla, mivel még be nem következett dolgokról ír."


Ha én azt mondom, hogy ezt a vázát az ókorban készítették, pedig tegnap csináltam, az hamisítvány. Függetlenül a jövőbeli sorsától.

2012. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz a címre. Ha innentől kezdve értelmes választ vársz, akkor nem érted a dolog lényegét. Nem lesz értelmes válasz, legfeljebb elfogult, vagy hamis vélemény.
2012. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!