Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy egyes emberek...

Hogy lehet, hogy egyes emberek Facebookon mind a Fidesz oldalát, mind az "Egymillióan a magyar sajtószabadságért" oldalát lájkolták?

Figyelt kérdés

Azt néztem, hogy nem egy ismerősöm mindkettő oldalt lájkolta.

Ez nem ellentmondásos kicsit? Hiszen a Milla éppen a Fidesz ellen van.


2012. dec. 2. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ők vagányok és politizálnak.
2012. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyenek miatt tart ott az ország, ahol tart (főleg politikailag). Őket hívjuk szavazógépnek, akik nem a saját meggondolásuk, érdekük alapján szavaznak, hanem a "ki ígér többet" kategória nyertesére. Ezeknek az emberek halvány lila ... sincs a politikáról, ők csupán mennek a megvezetett többség után. Két éve (illetve még most) az "elmúltnyolcév" volt a "menő', most meg az "orbántakarodj".
2012. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rémuralom ***** válasza:
Trollok. Vagy, ahogy az első mondta, csak azért, hogy úgy tűnjön, mintha ők tájékozottak lennének.
2012. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kíváncsiak mind a két oldalon megjelenő írásokra, és ezt csak akkor látják, ha "kedvelik" azt.
2012. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Komplikato ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy részük abba a csoportba tartoznak akik a "Akiket kitiltottak Orbán Viktor oldaláról" csoportba tartoznak? Mondjuk egy részük nagy Fidesz rajongó és támogató volt 2010-ben, most meg látva mi van marhára nem?
2012. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos mindkettőn volt valami lájkos nyereményjáték.
2012. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Granulátum ***** válasza:

Arra nem gondoltok,hogy esetleg viccből csinálták?


Vagy a másik, hogy megbékélést akarnak, és mindenkit szeretnek.

2012. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ha lájkolják mindkét csoportot, akkor minden ott megjelenő infóról kapnak pl email értesítést.

Valószínű szeretnék mindkettőt olvasni.

2012. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azért lájkoltam Orbán lapját, mert valaki egy képet akart ott megmutatni és csak így láthattam. Persze aztán visszavontam a lájkot, de lehet, hogy mások nem foglalkoztak ezzel, vagy nem tudják, hogyan kell.
2013. jan. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egymillióan csak a pártok szarabbik oldalát mutogatja és a bejegyzéseiből a feszültség keltést tudom levonni. Mellesleg ott is csak macskakaparás, de cselekvés 0
2015. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!