Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb nyugdíjemelésre januárba...

Újabb nyugdíjemelésre januárban (5,2 %). Nem tartod pofátlanságnak az ország egyre súlyosbodó gazdasági helyzetének ismeretében?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 10. 23:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

Meg kő tartani a nyugdíjasokat szavazógípnek.

Há mit gonolzs tezsvírem?

2012. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A fizetések is kb. ennyivel emelkednek.
2012. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Komplikato ***** válasza:
75%

"A fizetések is kb. ennyivel emelkednek."

Melyik országban???


ON: Tartanám én pofátlanságnak, de engem jobban zavar pl. 60 milliárd "stadionra" és más hasonló urizálós kiadások.


Mindeközben EÜ-re, rendőrségre (nem TEK!), tűzoltóságra, tömegközlekedésre, oktatásra nem futja ...

2012. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Aki ledolgozott ezért az országért 40 évet az dögöljön meg?Neked nincsenek szüleid?
2012. dec. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Sőt legalább 20% -ot szorgalmaznék.
2012. dec. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%

"Aki ledolgozott ezért az országért 40 évet az dögöljön meg?Neked nincsenek szüleid?"


Nincsenek neki. Egy kukában találta a postás.

2012. dec. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%

Szánalom ami ebben az országban megy a nyugdíjakkal kapcsolatban komolyan! Mindenki kiveszi a részét a megszorításokból, a nyugdíjasok meg dőzsölnek a dolgozó emberek kárára.

5 év alatt kb. 25%-os emelést kaptak! Kinek emelkedett ennyit a fizetése?? Mert a mi cégünknél maximum 6-8%-al!! És ezekből fizetjük az egyre magasabb nyugdíjakat.

2012. dec. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%

Dőzsölnek a nyugdíjasok... :D

Az a szánalmas, hogy ebben a kib@szott országban mindenki átvágná a másik torkát, ha az kap valamit, közben országunk bölcs irányítói azt csinálnak, amit akarnak.

Megnézném azt a hülye fejed, ahogy havi 50-60 ezerből dőzsölsz más kárára, merthogy ilyen nyugdíj is van, amit munkában megöregedett emberek kapnak.

2012. dec. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

"Megnézném azt a hülye fejed, ahogy havi 50-60 ezerből dőzsölsz más kárára, merthogy ilyen nyugdíj is van, amit munkában megöregedett emberek kapnak."


Az én szüleim is kb ennyit kapnak. Apám bányász volt tatabányán, később sertésgondozó a TSZ-ben, anyám szövőnő mindketten komoly egészségügyi problémákat is szedtek össze a munkájukból azért, hogy az ilyen a kérdezőhöz hasonló f@szszopók felnőhessenek és legyen hol ennyire kiokosítani őket.


Én az ő helyükben nem tartottam volna el 40 éven át olyan embereket mint a kérdező. Én az ilyet inkább felkötném.

2012. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Hát a mai nyugdíjasoktól valóban nincs miért sajnálni, ők még keményen megdolgoztak mindenért. A mai fiatalok viszont már annyit nem fognak érdemelni hogy vénségükre beléjük rúgjunk mint egy darab szarba, mert amennyi hasznuk van az kb a nullával egyenlő.
2012. dec. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!