Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegedi Csanád kijelentésére...

Szegedi Csanád kijelentésére miért nem ugrottak a szocik és a liberók két éve, mint most Gyöngyösi Mártonéra?

Figyelt kérdés

"Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben"

– mondta Szegedi utalva arra, hogy a parlament a múlt héten ratifikálta az EU és Izrael közötti társulási szerződést.


(2010. november 6.)

Eléggé hajaz Gyöngyösi Márton kijelentésére.


Szegedi írt és mondott sokkal durvábbakat is, mint Gyöngyösi, mégsem reagáltak rá. Most pedig mekkora összetűz zúdult Gyöngyösire és a Jobbikra.


2012. dec. 11. 23:00
1 2
 1/15 Ozmium42 ***** válasza:
84%
Színház. Szegedi beépített ember volt, amit mondott, azt azért mondta, mert így kellett lennie. Ugyanez vonatkozik Gyöngyösire. Nem véletlenül fogalmazott rosszul, hanem azért, hogy meglegyen a színház, és lehessen balhé, amit előre terveztek.
2012. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Legyen min csámcsogni a népnek,a valódi problémákról terelik el a figyelmet akkor és most is!! De egyébként igazat mondtak akkor is és ahogy látom nem sok minden változott a "tisztelt" házban!
2012. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kijelentési is egy burkolt zsidózás, de csak egy magánvélemény. Ezzel senkinek semmilyen joga nem sérül. A Gyöngyösi-féle felszólalás pedig listázná a magyarországi zsidókat. Bármilyen hasonló lista még soha nem vezetett jóra a történelemben. Nem csak a zsidók esetében. Szerintem mi már nem akarjuk, hogy még egyszer megismétlődjön a történelem, így csírájában kell elfojtani a hasonló gondolatokat. Szerencsére a társadalom immunitása működik még.
2012. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

"Ez a kijelentési is egy burkolt zsidózás, de csak egy magánvélemény. Ezzel senkinek semmilyen joga nem sérül. A Gyöngyösi-féle felszólalás pedig listázná a magyarországi zsidókat."


Az is egy magánvélemény. Nem adott be hivatalos törvényjavaslatot.

2012. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem mi már nem akarjuk, hogy még egyszer megismétlődjön a történelem"


Teljesen mindegy mit akarsz. Ha láttál volna már életed során történelem könyvet, tudnád, hogy a történelem mindig ciklikusan ismétli önmagát. Minden békés időszakot háború követ és népirtás, minden háborút egy újjáépítési fázis, átmeneti stagnálás, majd újabb háború újabb népirtással. Ez a természet önvédelmi mechanizmusa a túlnépesedés ellen. Az pedig, hogy te mit akarsz a világot nem igazán fogja érdekelni.

2012. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Zsanád zsidó szóval neki szabad.


Gyöngyösi nem az szóval fúj antiszemita.

2012. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, a válságot kihagytam. Szóval a stagnálást a válság követi, majd újabb háború újabb népirtással.
2012. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is ugyanígy furcsállom mikor valaki kétségbe vonja a Harmadik Világháború közeledtét. Hiszen épp a válságfázisban vagyunk, és az elmúlt néhány ezer évben még sosem volt rá példa, hogy ezt ne háború követte volna. Nem értem mi alapján feltételezi azt bárki is, hogy a mostani válság az rendkívüli és a népesség jelentős csökkentése nélkül is ki lehet lábalni belőle. A válságokat akkor is mindig háború követte, mikor még nyoma sem volt túlnépesedésnek.
2012. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
gyöngyösi márton is héber ügynök - majd kiderül
2012. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem mi már nem akarjuk, hogy még egyszer megismétlődjön a történelem, így csírájában kell elfojtani a hasonló gondolatokat. Szerencsére a társadalom immunitása működik még."


Persze, hamarosan már magyar ember nem lesz az országban, de te csak aggódj a cigányokért és a zsidókért.

2012. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!