Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon meghátrál az Orbán-kormá...

Vajon meghátrál az Orbán-kormány a diákokkal szemben?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 18:03
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A legújabb hírek alapján pedig gyanítható, hogy igazam volt... D
2012. dec. 15. 18:04
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért csak várjuk ki a végét.
2012. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%
Gyanítom, hogy megint a szokásos: Leszarok mindenkit, úgyis én vagyok a király, az lesz amit én mondok, de addig összeugrasztok mindenkit mindenkivel, hogy utána jól jöhessek ki belőle. Megosztom és uralkodok.
2012. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Benne van a helyzetben ez is.

A diákok már sokszor okoztak a kormányoknak kellemetlenségeket.Gondoljunk a 1970-es években történt

diáklázadásra,amelyből nőttek ki új szociálliberális pártok egész Európában.A mostani helyzet mivel hátulról politikailag motivált,ezért még Magyarországon is hozhat olyan eredményt,hogy egyes pártok igen jól kitudnak belőle kerülni.

Mivel a hazai baloldal igencsak idenditás zavarral küzd,ha sokáig elhúzódik a helyzet ez a bal oldanak jól jöhet,beleerősödhet a helyzetbe.

A válság gyors rendezése a jobboldalnak égetően fontos.

2012. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24

Ez nagyon hasznos és értelmes válasz volt, köszike.

2012. dec. 18. 18:07
 26/27 Szeku válasza:
Az csoda lenne, de sajnos az ilyen szemetek mindig kihúzzák magukat a szarból.
2012. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eljátszanak olyat, mint a cafeteria adónál. 10%-ról 27%-ra emelésről volt szó, aztán hogy örül mindenki, hogy "csak" 14% lett. És még dicsekszenek is vele, hogy milyen rendesek és megértőek.
2012. dec. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!